Piątek, 22 czerwca 2018r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

III edycja Charytatywnego Wieczoru Tunezyjskiego

Wszystkich miłośników podróży, pysznego jedzenia, dobrej muzyki zapraszamy do udziału w kolejnym głośnym projekcie krakowskiego społecznika Dawida Łasuta - Wieczorze Tunezyjskim. Będzie jak zwykle - radośnie, z rozmachem i w gronie aktywnych, prospołecznych ludzi o wielkich sercach! W programie wydarzenia:

- taniec brzucha w wykonaniu Kingi Kwiecień

- degustacja najprawdziwszych potraw kuchni tunezyjskiej

- 25kg tort-niespodzianka od cukierni "Wyszukane desery" braci Szewczenko

- shisha

- zabawa w rytmie letnich hitów z Dj Bojack-iem

- mnóstwo upominków (mydełka od The Secret Soap, suweniry prosto z Tunezji, loteria z cennymi nagrodami, bezpłatne wejściówki do Jaskinii Solnej i Lejdis Fitness Club)

- kulinarne mistrzostwo świata (Spoko box - catering dietetyczny oraz włoska pizzeria DADDYS)

- 43 uczestników II edycji "Tunezji z szalonym Łasutem" podzieli się z Państwem swoimi wrażeniami oraz relacją fotograficzną z niedawno zakończonego urlopu.

Gościem specjalnym wieczoru będzie piosenkarka Magdalena Femme.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Tunezyjski Urząd ds. Turystyki oraz OASIS TOURS. O oprawę fotograficzną, jak zawsze, zadba niezastąpiony Piotr Werner.

To doskonała okazja by połączyć przyjemne z pożytecznym. W trakcie wieczoru odbędzie się aukcja charytatywna podczas której zlicytujemy zaproszenia na romantyczną kolację do "Klimatów Południa", vouchery do Leśnego spa, weekend w hotelu Murowanica (Zakopane), biżuterię marki WĘC- Twój jubiler, zaproszenia do salonu "Triumf".

15.05 wspieramy działalność fundacji "Nie dzieli nas wiek" oraz fundacji "Albedo". Podczas loterii z cennymi nagrodami rozlosujemy vouchery na wycieczki z Oasis Tours, upominki od Aliny Roszczyńskiej (Kancelaria Finansowo- Ubezpieczeniowa) oraz kosmetyki marki Jeunesse. Na serdeczne podziękowania za wsparcie dla projektu zasłużyli Media Billboards oraz Mercator Medical.

REZERWACJA MIEJSC:

Ponieważ wydarzenie już teraz cieszy się sporą popularnością w trosce o komfort uczestników liczba miejsc została mocno ograniczona. W celu rezerwacji wejściówki wymagana jest wpłata datku o wartości 20zł/osoba tytułem "Darowizna - Tunezja" na konto Fundacji "Nie Dzieli Nas Wiek" - Centrum Aktywności Seniorów. Numer rachunku bankowego: 29 2030 0045 1110 0000 0415 7100. Nazwa banku: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Potwierdzenia przelewu należy przesyłać na maila dlasut@interia.pl. W tytule wiadomości wpisujemy imiona i nazwiska uczestników. W odpowiedzi otrzymacie specjalny e-bilet, a Państwa nazwisko zostanie dopisane do listy gości.

Widzimy się już 15.05 (poniedziałek) w krakowskim SHISHA CLUB by Bollywood (Mały Rynek 3).
Start: 19.30

Do zobaczenia!

Dawid Łasut - organizator 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
III edycja Charytatywnego Wieczoru Tunezyjskiego
Wszystkich miłośników podróży, pysznego jedzenia, dobrej muzyki zapraszamy do udziału w kolejnym głośnym projekcie krakowskiego społecznika Dawida Łasuta - Wieczorze Tunezyjskim. Będzie jak zwykle - radośnie, z rozmachem i w gronie aktywnych, prospołecznych ludzi o wielkich sercach!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe