Niedziela, 22 kwietnia 2018r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Urodzinowa kolekcja Lous Retrospective

Marka LOUS obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny! Z tej okazji przygotowała kolekcję RETROSPECTIVE, która podsumowuje wszystkie jej dotychczasowe projekty, ulubione modele, kolory i sylwetki. Ambasadorką kolekcji i twarzą kampanii urodzinowej została Orina Krajewska. Zobaczcie piękne zdjęcia, których autorem jest Piotr Sitarsky.
Marka LOUS powstała w 2012 roku i od początku swojego istnienia stawia w centrum świata współczesną kobietę, dla której LOUS stał się synonimem funkcjonalności, komfortu i niezobowiązującego stylu. Marka dzieli się ze swoimi klientkami ideą życia w harmonii i podkreśla takie wartości jak świadomość, uważność i akceptacja. Jej misją jest celebracja codziennych rytuałów i nieustanne poszukiwanie swojego własnego Zen w wielkim mieście.

Kolekcja RETROSPECTIVE to kwintesencja wypracowanego przez lata stylu LOUS i odpowiedź na potrzeby wciąż rosnącego grona jej stałych klientek. Łączy w sobie kultowe już modele w odświeżonej gamie kolorystycznej z nowymi projektami, które czerpią z najlepszych dotychczas już sprawdzonych praktyk. Całość pozostaje spójna z wizerunkiem i wizją marki. W kolekcji znajdziemy takie bestsellery jak sukienki: Puff, Nagoya, Osaka, Aven czy Air, które stały się już znakiem rozpoznawalnym marki, a także spodnie Echo, bluzka Collar i kombinezon Clear w nowej odsłonie. Nową propozycją marki jest krótki kombinezon Cross, płaszcz Stark, kardigan Cosy Cut i oczywiście sukienki: Right Cut, Easy oraz Ready.

RETROSPECTIVE to kolekcja doskonała w swojej prostocie, funkcjonalna i ponadczasowa, a jej sylwetki podkreślają i wspierają kobiecą pewność siebie. To kobiecość w nowoczesnym wydaniu.

LOUS w swoich kolekcjach stawia na naturalne materiały – to właśnie one zdominowały kolekcję RETROSPECTIVE. Modele zostały uszyte z czystej bawełny i wysokogatunkowego lnu, które to w połączeniu z formą ubrań nadają kobiecym sylwetkom wyjątkowy kształt i charakter. W kolekcji znajdziemy klasyczną czerń i biel, modne w tym sezonie khaki i grafit, a także na prośbę klientek – sportową szarość.

LOUS do współpracy zaprasza silne i pewne siebie kobiety, które są inspiracją dla marki. Kobiety pełne pasji, które podobnie jak LOUS żyją w zgodzie ze sobą i otaczającym je światem. Ambasadorką urodzinowej kolekcji RETROSPECTIVE została Orina Krajewska – aktorka, aktywistka i przede wszystkim odważna, świadoma siebie i piękna kobieta.

- Z ogromną przyjemnością zdecydowałam się na współpracę z marką LOUS. Bardzo dobrze czuję się w funkcjonalnych, minimalistycznych i ponadczasowych krojach. Uważam, że największa siła przekazu tkwi w prostej, a wyraźnej formie, a jeśli – tak jak w tym przypadku – pod formą kryje się słuszny i mocny komunikat, staje się ona nieprzemijalną klasyką. Słowo, które ma dla mnie duże znaczenie to zen, czyli przyjęcie i wdrażanie specjalnej perspektywy w sposobie życia. Świadome i uważne podejście w każdym jego aspekcie i w każdej wykonywanej czynności. W modzie świadomość wiąże się z niemasową, a przemyślaną konsumpcją. Kiedy się zatrzymamy – widzimy więcej. Zachęcam do spojrzenia we właściwym lous’owym kierunku.


Wyrazista uroda Ambasadorki idealnie współgra z projektami marki i podkreśla ich wyjątkowy charakter. Kolekcję RETROSPECTIVE promuje klimatyczna sesja fotograficzna, zrealizowana w budynku Reduty Banku Polskiego, której autorem jest Piotr Sitarsky.

Kolekcja jest dostępna w butiku marki przy ul. Nowogrodzkiej 44/14 w Warszawie oraz na lous.pl.  
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Urodzinowa kolekcja Lous Retrospective
Marka LOUS obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny! Z tej okazji przygotowała kolekcję RETROSPECTIVE, która podsumowuje wszystkie jej dotychczasowe projekty, ulubione modele, kolory i sylwetki. Ambasadorką kolekcji i twarzą kampanii urodzinowej została Orina Krajewska. Zobaczcie piękne zdjęcia, których autorem jest Piotr Sitarsky.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe