Niedziela, 27 maja 2018r. Amandy, Jana, Juliana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Tunezja w samym sercu Krakowa

Aromatyczny zapach shishy, 30-kg tort w tunezyjskim stylu, festiwal smaków (kuchnia arabska, dietetyczna, włoska), zabawa z Dj-em Bojackiem, profesjonalny taniec brzucha w wykonaniu Kingi Kwiecień, suweniry z kraju jaśminu, wyjątkowe upominki od The Secret Soap, Krakowskiej Jaskinii Solnej oraz Lejdis Fitness Club.
Spotkanie z wokalistką Magdaleną Femme oraz loteria z cennymi nagrodami to tylko kilka z wielu atrakcji przygotowanych dla ponad 120 gości wieczoru podróżniczego, jaki odbył się 15 maja w Shisha Club by Bollywood na Małym Rynku w Krakowie. To kolejny głośny projekt krakowskiego społecznika, trenera językowego i dziennikarza - Dawida Łasuta.

- W swoich działaniach staram się podejmować jedynie tematy, które są mi bliskie i dobrze znane. Promuję Tunezję, ponieważ odbyłem kilkanaście podróży do tego państwa, miałem okazję dokładnie poznać jej kulturę, zwyczaje, kuchnię czy mieszkańców. To zdecydowanie najbardziej zeuropeizowany spośród krajów Afryki Północnej z liczną reprezentacją Pań w parlamencie, obowiązkiem szkolnym dla dziewczynek, laureat Pokojowej Nagrody Nobla. Moje liczne wyjazdy do tego kraju zbiegły się również w czasie z tragicznymi wydarzeniami na plaży w Susie oraz w Muzeum Bardo. Byłem świadkiem przymusowej ewakuacji turystów, masowej histerii w mediach oraz upadku turystyki w tym kraju, która odgrywa przecież kluczową rolę dla ich gospodarki. Nie próbuję nikogo na siłę przekonywać do tego, że tam jest zupełnie bezpiecznie. W obecnej sytuacji tego nie jesteśmy w stanie nikomu zagwarantować ani w Paryżu, ani w Brukseli, ani w Tunisie. Nie warto jednak zupełnie wykluczać wyboru tej destynacji na wakacyjne wojaże i poddawać się psychozie strachu, wywołanie przecież było celem zamachowców. - mówi Dawid Łasut. 

Bilety wstępu można było nabyć w cenie symbolicznego datku 20zł, który został przeznaczony na cel charytatywny. Wpłaty sfinansują kolejny wyjazd rekreacyjny podopiecznych prężnie działającej fundacji "Nie dzieli nas wiek" prowadzonej przez Joannę Sadowy. Podczas wieczoru goście wzięli udział w licytacji charytatywnej, dochód z której zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Albedo. Łącznie udało się zebrać prawie 5000zł.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Tunezyjski Urząd ds. Turystyki oraz OASIS TOURS. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się również tunezyjska sieć hoteli Thalassa, Hotel Murowanica w Zakopanem, Piotr Werner Photography, Spoko box-catering dietetyczny, Triumf- studio urody, Wyszukane Desery Braci Szewczenko, Daddys pizza, Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa, Węc - Twój jubiler, Klimaty Południa, Salon Klasyka w galerii Plaza, Media billboards oraz Leśne Spa.

Więcej informacji o kolejnych projektach Dawida Łasuta znajdziecie na jego stronie:

https://www.facebook.com/Dawid-%C5%81asut-794503953952444/?pnref=lhc 

fot. Piotr Werner Photography
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Tunezja w samym sercu Krakowa
Aromatyczny zapach shishy, 30-kg tort w tunezyjskim stylu, festiwal smaków (kuchnia arabska, dietetyczna, włoska), zabawa z Dj-em Bojackiem, profesjonalny taniec brzucha w wykonaniu Kingi Kwiecień, suweniry z kraju jaśminu, wyjątkowe upominki od The Secret Soap, Krakowskiej Jaskinii Solnej oraz Lejdis Fitness Club.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe