Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. Jolanty, Łukasza, Olimpii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Premiera kolekcji First Lady Macieja Zienia

W Teatrze Wielkim Maciej Zień zaprezentował najnowszą kolekcję „First Lady” inspirowaną stylem najbardziej ikonicznych Pierwszych Dam. Wydarzenie przyciągnęło tłumy gwiazd i dziennikarzy m.in. Anetę Kręglicką, Danutę Stenkę, Maję Sablewską, Edytę Herbuś, Monikę Olejnik, Małgorzatę Rozenek – Majdan i Adę Fijał oraz znaną blogerkę Maffashion.
Goście z zaciekawieniem przyglądali się niezwykłej oprawie pokazu, jak i kolekcji, która jest odpowiedzią na obecną sytuację polityczną na świecie. 

Maciej Zień po raz kolejny zaskoczył widzów pokazu niezwykłym kunsztem artystycznym kolekcji, w której znalazły się ultrakobiece kreacje utrzymane w eleganckim charakterze. W propozycjach projektanta uchwycono różnorodne osobowości Pierwszych Dam, które pełniąc tak ważną rolę w kraju były dla wielu obywatelek ikonami stylu, wzorem określonych zachowań społecznych. 

Podczas pokazu, który odbył się 12 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie, zaprezentowano 34 sylwetki, które zachwyciły kolorami i bogatymi zdobieniami. Nie zabrakło charakterystycznych dla projektanta haftów oraz kryształków Swarovskiego. Wśród materiałów użytych w kolekcji dominowały jedwabie, żakardy, zwiewne muśliny, kaszmir czy wysokogatunkowe ekologiczne futra. W gamie kolorystycznej znalazły się: pomarańcz bordo, czerń biel oraz granat. Sylwetki z pokazu dopełniały akcesoria: skórzane rękawiczki i biżuteria oraz bogato zdobione z wysokogatunkowej skóry torebki. 

Modelki prezentowały kreacje w butach marki Baldowski z kolekcji zaprojektowanej przez Macieja Zienia. Znaczącym i kluczowym dla pokazu momentem była ostatnia sylwetka – modelka zaprezentowała t-shirt z napisem „War ,what‘s it good for? Absolutely nothing!”. Projektant w ten sposób zwieńczył pokaz, który ilustrował niepokój panujący na świecie ze względu na napiętą sytuację polityczną. 

Motyw pokazu został w wyraźny sposób zaznaczony poprzez oprawę artystyczną, stworzoną przez Macieja Zienia, który nawiązał do etykiety i zasad obowiązujących w świecie dyplomacji. Miejsce pokazu, jeden z ważniejszych punktów kulturalnych na mapie Warszawy, w bezpośredni sposób odnosi się do szeroko pojętej sztuki. Modelkom, które prezentowały kolekcję, towarzyszyła niebanalna muzyka – patetyczne utwory pochodzące z kultowych filmów wojennych. Dzięki tak dobranej oprawie projektant osiągnął efekt, nawiązujący do wszechobecnie panującej wojny. Końcowy utwór podkreślił ideę głoszącą, że wojna jest ludziom do niczego niepotrzebna. 

Pokaz przyciągnął znane gwiazdy oraz media. Wśród gości pojawili się m.in. Danuta Stenka, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Kasia Warnke, Kasia Paskuda czy blogerka Maffashion. Nie zabrakło również przyjaciółek i muzy projektanta Anety Kręglickiej.

Sponsorami pokazu byli Jacob’s Creek, Baldowski, Cisowianka Perlage, Zamek Ryn, Mokotoska Art.&Models, Stroer, Bogdani Obagi, Kemon/Polwell, Babyliss, Semi Line, Marcin Krupiński. Natomiast partnerem pokazu była agencja Blame Us, która odpowiadała za organizację pokazu oraz zadbała o komfort gości.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Gala, Elle, portal Plejada, Lamode.info, DYKF oraz Richard Magazine.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Premiera kolekcji First Lady Macieja Zienia
W Teatrze Wielkim Maciej Zień zaprezentował najnowszą kolekcję „First Lady” inspirowaną stylem najbardziej ikonicznych Pierwszych Dam. Wydarzenie przyciągnęło tłumy gwiazd i dziennikarzy m.in. Anetę Kręglicką, Danutę Stenkę, Maję Sablewską, Edytę Herbuś, Monikę Olejnik, Małgorzatę Rozenek – Majdan i Adę Fijał oraz znaną blogerkę Maffashion.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe