Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. Jolanty, Łukasza, Olimpii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ewa Minge - BAJKA - pokaz w Paryżu

Pokaz Ewy Minge - najbardziej rozpoznawalnej na świecie polskiej projektantki i jurorki nowego programu Polsatu „#Supermodelka Plus Size” odbył się podczas pierwszego dnia paryskiego tygodnia mody w hotelu Shangri-La. Tylko u nas ceniona projektantka zdradza, dlaczego na wybiegu w Paryżu pojawiły się modelki o pełnych kształtach.
- To baśniowa kolekcja, inspirowana kulturą romską. Wybraliśmy na pokaz również romską muzykę. Pracowałam nad tą kolekcją bardzo długo i traktowałam ją jak malowanie tryptyku. I ona tak wygląda właśnie jak trzy obrazy powieszone obok siebie – mówi Ewa Minge. - Zobaczymy wielowarstwowe sylwetki, morze dodatków, koronki i przepiękne kolorowe motyle na kożuchach, sukienkach i torebkach - mówi projektantka.

Motyle towarzyszą i inspirują Ewę Minge od ponad dwóch lat. Kolekcja Black Butterflies odniosła sukces w Paryżu w lipcu 2015 r. To na tej fali została powołana fundacja o tej samej nazwie, która niesie pomoc osobom chorym onkologicznie i przewlekle.

Motyle z kolekcji AW 2017/18 powstały w ramach artterapii. Podopieczne fundacji od kilku miesięcy pracowały nad małymi dziełami sztuki z drobnych koralików, a wczoraj oglądały w Paryżu, jak ich motyle lecą na wybiegu w świat wielkiej mody! To nie jedyna misja i przekaz, który towarzyszył Ewie Minge w Paryżu. W pokazie udział wzięły także modelki plus size.

- Projektujemy dla wszystkich kobiet, bo piękno nie ma wymiarów. Dlatego nie widzę powodu, dla którego modelki o pełnych kształtach nie miałyby pojawić się na moim pokazie w Paryżu
- mówi Ewa Minge, jurorka programu „#Supermodelka Plus Size”, który od września będziemy mogli oglądać w Polsacie.

- Nie byłabym wiarygodna jako jurorka w programie, gdyby w moim pokazie nie znalazły się modelki plus size. Okazuje się, że ich znalezienie wcale nie jest takie łatwe. Po długich, intensywnych poszukiwaniach, wreszcie się udało i w pokazie na 40 sylwetek szły 4 plus size. Można więc powiedzieć, że poza tym, że – jak na każdym moim pokazie – pojawił się pełen wachlarz kulturowy – był również pełen wachlarz wagowy – dodaje Ewa Minge.

Zachwyt Ewy Minge modelkami plus size znalazł również upust w sesji wizerunkowej przygotowanej na sezon AW 2017/2018. W roli pięknej cyganki wystąpiła, m.in. Ewa Zakrzewska. Polska modelka plus size i jurorka pierwszej polskiej edycji programu "#Supermodelka Plus Size".

- Ewa zawsze była dla mnie kolorowym ptakiem. Podziwiałam ją od dawna, ale poznałyśmy się na planie „#Supermodelki Plus Size” i wtedy zaprosiła mnie do swojej kampanii. Uwielbiam pracę z ludźmi, którzy mają zdolność tworzenia rzeczy wyjątkowych i taką osobą jest Ewa. Myślę, że ta kolekcja to będzie wielki sukces. Jest kobieca, niesztampowa, pasuje na sylwetki XXS i plus size – mówi Ewa Zakrzewska.

- Na sesję wizerunkową wybrałam sukienki maxi. Jedna miała odkryte ramiona i pełno przezroczystości, było widać bieliznę pod spodem. Zakochałam się w niej, byłabym w stanie wyjść w niej na czerwony dywan. Dodaje plus 10 do pewności siebie. Pięknie uszyta, wspaniałe materiały
– dodaje najsłynniejsza polska modelka plus size.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ewa Minge - BAJKA - pokaz w Paryżu
Pokaz Ewy Minge - najbardziej rozpoznawalnej na świecie polskiej projektantki i jurorki nowego programu Polsatu „#Supermodelka Plus Size” odbył się podczas pierwszego dnia paryskiego tygodnia mody w hotelu Shangri-La. Tylko u nas ceniona projektantka zdradza, dlaczego na wybiegu w Paryżu pojawiły się modelki o pełnych kształtach.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe