Czwartek, 21 czerwca 2018r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Nowa kolekcja oprawek CrossEyes

CrossEyes regularnie wprowadza do sprzedaży nową kolekcję oprawek. Tym razem marka postawiła na oprawki z drewna bambusowego. Nowa kolekcja to propozycja dla miłośników wysmakowanego minimalizmu i nowoczesnego wzornictwa. Marka CrossEyes w tym sezonie stawia na drewniane oprawki dla osób w każdym wieku.
Okulary wykonane z drewna bambusowego o przedłużonej trwałości są odpowiedzią na panujące w modzie trendy i wpisują się w tematykę slow fashion.

W kolekcji znajdują się oprawki w różnych wersjach kolorystycznych. Od jasnego, delikatnego drewna, po ciemne, z naturalnymi przebarwieniami, a także tak zwane „pół-oprawki”, posiadające obramowanie jedynie w górnej części okularów. Każdy model może być indywidualnie spersonalizowany pod potrzeby klienta.

Oprawki bambusowe można zamówić zarówno w wersji do okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych, a kolor szkła zależy wyłącznie od upodobań i preferowanego przez klienta stylu.

 


CrossEyes wyznaje zasadę, że każda osoba zasługuje na najmodniejsze oprawki, idealnie dopasowane do osobowości i charakteru. To dlatego każdy element wymarzonych okularów może być indywidualnie dobierany.

Transparentna cena pozwala na szeroką możliwość zmian bez konieczności dopłaty. Oprawki CrossEyes można kupić w warszawskim salonie marki przy ul. Inflanckiej 4b.

www.crosseyes.pl


*** CrossEyes to duńska sieć salonów optycznych, której najważniejszymi wartościami są najszlachetniejsze ludzkie uczucia i ciężka praca. Stawiamy na bliskość i zaufanie, a naszą ambicją jest stworzenie pomysłu na biznes związanego z branżą optyczną pełnego atrakcyjnych produktów i oferującego możliwie najlepszą obsługę. CrossEyes pracuje w przestrzeniach, w których design i kreatywni ludzie idą w parze tworząc wspaniałe rezultaty. Setki stworzonych specjalnie dla nas projektów w każdym salonie sprawiają, iż CrossEyes jest interesujący dla ludzi w każdym wieku. Naczelną zasadą naszej koncepcji jest to, iż zawsze wiesz, co dostajesz w danej cenie. Nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty czy opłaty, a nasze okulary charakteryzuje zawsze ta sama, wysoka jakość – to jest właśnie CrossEyes.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Nowa kolekcja oprawek CrossEyes
CrossEyes regularnie wprowadza do sprzedaży nową kolekcję oprawek. Tym razem marka postawiła na oprawki z drewna bambusowego. Nowa kolekcja to propozycja dla miłośników wysmakowanego minimalizmu i nowoczesnego wzornictwa. Marka CrossEyes w tym sezonie stawia na drewniane oprawki dla osób w każdym wieku.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe