Czwartek, 23 listopada 2017r. ADELI, FELICYTY
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Nowa kolekcja oprawek CrossEyes

CrossEyes regularnie wprowadza do sprzedaży nową kolekcję oprawek. Tym razem marka postawiła na oprawki z drewna bambusowego. Nowa kolekcja to propozycja dla miłośników wysmakowanego minimalizmu i nowoczesnego wzornictwa. Marka CrossEyes w tym sezonie stawia na drewniane oprawki dla osób w każdym wieku.
Okulary wykonane z drewna bambusowego o przedłużonej trwałości są odpowiedzią na panujące w modzie trendy i wpisują się w tematykę slow fashion.

W kolekcji znajdują się oprawki w różnych wersjach kolorystycznych. Od jasnego, delikatnego drewna, po ciemne, z naturalnymi przebarwieniami, a także tak zwane „pół-oprawki”, posiadające obramowanie jedynie w górnej części okularów. Każdy model może być indywidualnie spersonalizowany pod potrzeby klienta.

Oprawki bambusowe można zamówić zarówno w wersji do okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych, a kolor szkła zależy wyłącznie od upodobań i preferowanego przez klienta stylu.

 


CrossEyes wyznaje zasadę, że każda osoba zasługuje na najmodniejsze oprawki, idealnie dopasowane do osobowości i charakteru. To dlatego każdy element wymarzonych okularów może być indywidualnie dobierany.

Transparentna cena pozwala na szeroką możliwość zmian bez konieczności dopłaty. Oprawki CrossEyes można kupić w warszawskim salonie marki przy ul. Inflanckiej 4b.

www.crosseyes.pl


*** CrossEyes to duńska sieć salonów optycznych, której najważniejszymi wartościami są najszlachetniejsze ludzkie uczucia i ciężka praca. Stawiamy na bliskość i zaufanie, a naszą ambicją jest stworzenie pomysłu na biznes związanego z branżą optyczną pełnego atrakcyjnych produktów i oferującego możliwie najlepszą obsługę. CrossEyes pracuje w przestrzeniach, w których design i kreatywni ludzie idą w parze tworząc wspaniałe rezultaty. Setki stworzonych specjalnie dla nas projektów w każdym salonie sprawiają, iż CrossEyes jest interesujący dla ludzi w każdym wieku. Naczelną zasadą naszej koncepcji jest to, iż zawsze wiesz, co dostajesz w danej cenie. Nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty czy opłaty, a nasze okulary charakteryzuje zawsze ta sama, wysoka jakość – to jest właśnie CrossEyes.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Nowa kolekcja oprawek CrossEyes
CrossEyes regularnie wprowadza do sprzedaży nową kolekcję oprawek. Tym razem marka postawiła na oprawki z drewna bambusowego. Nowa kolekcja to propozycja dla miłośników wysmakowanego minimalizmu i nowoczesnego wzornictwa. Marka CrossEyes w tym sezonie stawia na drewniane oprawki dla osób w każdym wieku.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2017 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe