Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Polecamy: Uczulona na wino Izabeli Jagosz

Sezon urlopowy w pełni. Błogi relaks, spacery brzegiem morza, romantyczne zachody słońca. To wszystko już za moment. Jest to również doskonała okazja, by nadrobić książkowe zaległości. Można spokojnie położyć się pod palmą i z szumem fal w tle, dać porwać się błogiej lekturze.
Pojawia się zatem pytanie, którą książkę wybrać? Jeśli jesteś fanką intrygujących powieści, które potrafią rozbawić, wzruszyć i zmusić do refleksji nad codziennym życiem i relacjami międzyludzkimi – „Uczulona na wino” Izabeli Jagosz, będzie dla Ciebie idealna. 

Historia kobiety, która porzuciła całe swoje życie dla mężczyzny poznanego przy autostradowych bramkach


„Uczulona na wino” to historia Igi, dojrzałej kobiety, odnoszącej sukcesy w międzynarodowej korporacji. Historia kobiety, której życie odmienia przypadkowe spotkanie Prezesa przy autostradowych bramkach. To zaskakujące spotkanie daje początek głębokiemu uczuciu, dla którego Iga postanawia rzucić swoje dotychczasowe życie.

Rozpoczyna się etap pozornie bajkowej historii. Egzotyczne podróże, zakupy w najlepszych sklepach, życie na naprawdę wysokim poziomie. Bańka mydlana jednak pęka, gdy okazuje się, że ukochany postanawia odejść z inną kobietą, która mogłaby być jego córką.

Powieść o relacjach, mężczyznach w okresie andropauzy i kobietach polujących na bogatych partnerów

„Uczulona na wino” to powieść z misją. Opowiada o powszechnym zjawisku porzucania żon dla dużo młodszych kobiet, o mężczyznach przeżywających „kryzys wieku średniego”, o dziewczynach, które decydują się związać z dużo starszym mężczyzną, upatrując w tym prostą drogę do zagwarantowania sobie bezpiecznej pod względem materialnym przyszłości.

Powieść przedstawia pozornie kolorowy świat, o którym marzy wielu ludzi. Jednak świat ten skrywa w sobie wiele smutku, rozpaczy, chorób i zdrady. Świat, w którym trwa walka o wpływy. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Iga? Jak odnajdzie się w tym świecie? Będzie wierna swoim zasadom, czy ulegnie powszechnej pogoni za pieniędzmi? I w końcu, jak rozwinie się wątek jej miłości do Prezesa? To wszystko czeka ukryte na ponad 300 stronach powieści „Uczulona na wino”.

 


Skłaniająca do refleksji opowieść z optymistycznym akcentem


Choć Izabela Jagosz pisze o tematach ciężkich i przykrych, powieść czyta się niezwykle lekko. Fabuła została przepleciona zabawnymi wątkami, które bawią do łez. Jest to książka, obok której nie można przejść obojętnie. Skłania do refleksji nad relacjami międzyludzkimi, nad swoimi wartościami oraz życiowymi zasadami.

Historia Igi pokazuje, że choć życie bywa bardzo nieprzewidywalne, jest również możliwe do zmiany na lepsze w każdym momencie.

Książka dostępna jest na stronie Wydawnictwa Czerwona Szpilka.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Polecamy: Uczulona na wino Izabeli Jagosz
Sezon urlopowy w pełni. Błogi relaks, spacery brzegiem morza, romantyczne zachody słońca. To wszystko już za moment. Jest to również doskonała okazja, by nadrobić książkowe zaległości. Można spokojnie położyć się pod palmą i z szumem fal w tle, dać porwać się błogiej lekturze.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe