Wtorek, 19 czerwca 2018r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Odkryj dziecięce pasje z Lubellą

Aż 70% badanych mam deklaruje, że w naturze ich dzieci leży odkrywanie i realizacja swoich pasji. Podobna liczba (71%) wskazała też ciekawość świata, jako naturalną dziecięcą cechę.* Wakacje, to idealny moment, by nasze pociechy mogły lepiej poznać siebie i otaczający je świat.
Dzięki temu przekonają się, co interesuje je najbardziej i sprawia im najwięcej radości. Możliwe, że odkryta w wakacje dziecięca pasja stanie się sposobem na dorosłe życie. W wakacje warto dzieciom proponować jak najbardziej różnorodne aktywności, na które zwykle nie mają czasu w trakcie roku szkolnego. Doskonałe do poznawania swojej natury i odkrywania świata są oczywiście wakacyjne wyjazdy, podczas których zwiedzamy nowe miejsca, spotykamy nowych ludzi i poznajemy ich kulturę.

Jednak, by zaspokoić dziecięcą ciekawość i przekonać się, co naprawdę malucha interesuje, nie trzeba dalekich, egzotycznych podróży. Wystarczy weekendowy wypad za miasto, zachęcanie do uczestnictwa w domowych zajęciach, a także wciągnięcie dziecka do świata własnych zainteresowań. Górska wędrówka, wspólne żeglowanie czy wędkowanie w pobliskiej rzece, biwak pod namiotem i obserwacja nocnego nieba, a nawet nauka pływania w miejskim basenie czy poznawanie przyrody podczas uprawiania przydomowego ogródka mogą się stać impulsem do odkrycia przez dziecko swojej pasji – fascynującej przygody na całe życie.

Naturalne wsparcie dziecięcych pasji

Aby najmłodsi z radością i energią mogli oddać się tak licznym zajęciom potrzebują od nas wsparcia, między innymi w postaci prawidłowej diety. Należy pamiętać zarówno o dobrym śniadaniu, jak i wartościowych przekąskach, by regularnie uzupełniać poziom dziecięcej energii. Najlepiej postawić na produkty wysokiej jakości, które są jednocześnie proste i szybkie w przygotowaniu. Doskonale sprawdzą się np. płatki Lubella Mlekołaki Miodo Kółka. Zawierają cenne minerały – mangan i fosfor – pochodzące prosto z naturalnych składników: pełnoziarnistej mąki pszennej oraz naturalnego miodu. Są też źródłem błonnika. Wszystko po to, aby wspierać naturalne potrzeby dziecięcego organizmu i idealnie uzupełniać zrównoważoną dietę najmłodszych. Wystarczy mleko lub jogurt, by łatwo i szybko zamienić je w pyszne śniadanie, nawet w trudnych, biwakowych warunkach. Są również znakomite, jako pożywna przekąska, np. na łódce, w czasie górskiej wędrówki czy podczas uprawiania letnich sportów. Wystarczy zadbać o to, by mieć je pod ręką, w torbie lub plecaku, aby dziecko, pełne energii, mogło szybko wrócić do fascynującego świata swoich pasji.

Miodo-kółkowy omlet


POTRZEBUJESZ:

• 3 łyżki płatków Lubella Mlekołaki Miodo Kółka

• 1 jajko

• kiwi, banan lub inne owoce, które lubi Twoje dziecko

Sos:

• pół szklanki łuskanych orzeszków ziemnych

• 1 łyżeczka miodu

• 1 łyżka wody

• 1/2 łyżeczki nasion chia

DO DZIEŁA! Jajko ubij w kubku i dodaj do niego płatki Lubella MlekołakiMiodo Kółka. Przemieszaj masę, poczekaj aż płatki lekko nasiąkną i wylej całość na patelnię z rozgrzanym tłuszczem, tak, by powstało równomierne koło. Gdy już się lekko podsmaży, obróć na drugą stronę, a następnie wyłóż na talerz. Owoce obierz i pokrój w plastry, wyłóż je na omlet. Wymieszaj ze sobą składniki sosu i polej omlet, a następnie posyp całość nasionami chia. Omlet podawaj w jednej z trzech opcji: rozłożony, zwinięty w rulon lub trójkąt.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Odkryj dziecięce pasje z Lubellą
Aż 70% badanych mam deklaruje, że w naturze ich dzieci leży odkrywanie i realizacja swoich pasji. Podobna liczba (71%) wskazała też ciekawość świata, jako naturalną dziecięcą cechę.* Wakacje, to idealny moment, by nasze pociechy mogły lepiej poznać siebie i otaczający je świat.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe