Czwartek, 21 czerwca 2018r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jak zapobiec starzeniu się skóry?

Każda kobieta marzy, aby przez wiele lat móc zachować piękny i młody wygląd. Niestety, zła dieta, nieodpowiednia pielęgnacja i stres nie sprzyjają gładkiej skórze bez zmarszczek. Urządzenie SKIN UP wykorzystuje ultranowoczesną technologię, aby pomóc kobietom w walce z oznakami starzenia.
Mówią, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto już w młodości zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry. Mgiełka Anti Aging, aplikowana przy pomocy urządzenia SKIN UP, dba o skórę poprzez odpowiednie nawilżanie jej. Dzięki wykorzystaniu ultranowoczesnej technologii, mikroskopijne cząsteczki wnikają w głąb skóry, dostarczając jej odpowiednią dawkę nawodnienia.

Sekretem działania produktu jest połączenie trzech aktywnych składników: kwasu hialuronowego, kwasu alfa liponowego oraz koenzymu Q10. To właśnie SKIN UP był jednym z pierwszych produktów, w których udało się wykorzystać najnowocześniejszą wersję kwasu hialuronowego, pochodzenia biotechnologicznego.

Jednak mgiełka SKIN UP to nie tylko nawilżanie. Jej regularne stosowanie zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza widoczność tych już powstałych. Pierwsze efekty kuracji widoczne są zaledwie po czterech dniach stosowania. Co więcej, już jedno zastosowanie mgiełki, przywraca skórze naturalny blask. Koniec z przemęczoną, szarą skórą i cieniami pod oczami. Nawet po nieprzespanej nocy, urządzenie SKIN UP jest w stanie wydobyć ze skóry to, co w niej najlepsze.

*** SKIN UP POLSKA to ultranowoczesne, przenośne urządzenie, które odżywia i nawilża skórę przy pomocy ultradżwiękowego mikro-rozpylacza. Tajemnicą jego działania są aktywne składniki Phil Pharma, na które składają się kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego, kwas liponowy oraz aktywny koenzym Q10. Ich skuteczność potwierdziły badania Centrum Kosmetologii Uniwersytetu Ferrara, które dowiodły, że składniki te aplikowane na twarz przy pomocy urządzenia Skin Up, kilkukrotnie bardziej nawilżają i odżywiają skórę.

 


Urządzenie Skin Up dostępne jest w kilku wariantach:

- Skin Up Anti Aging dogłębnie nawilża skórę oraz spowalnia procesy starzenia.

- Skin Up Deeply Taining Accelerator daje efekt skóry muśniętej słońcem.

- Skin Up Open Air Sport polecany jest dla osób aktywnie uprawiających sport.

- Skin Up dla cery trądzikowej hamuje rozwój bakterii i stanów zapalnych.

Produkty Skin Up można kupić na stronie internetowej www.skin-up.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jak zapobiec starzeniu się skóry?
Każda kobieta marzy, aby przez wiele lat móc zachować piękny i młody wygląd. Niestety, zła dieta, nieodpowiednia pielęgnacja i stres nie sprzyjają gładkiej skórze bez zmarszczek. Urządzenie SKIN UP wykorzystuje ultranowoczesną technologię, aby pomóc kobietom w walce z oznakami starzenia.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe