Czwartek, 19 wrzesnia 2019r. Januarego, Konstancji, Leopolda
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Propozycje fryzur ślubnych od marki KEMON

Planujesz jeden z ważniejszych dni w swoim życiu? Wybrałaś już suknię i dodatki, ale nie wiesz co zrobić z włosami? Pamiętaj by razem z kreacją tworzyły one spójną całość i pasowały także do charakteru przyjęcia. Stylistka fryzur Kamila Ćwiklińska, instruktorka marki Kemon, przedstawia piękne upięcia ślubne.
Romantyczne fale
Propozycja dla prawdziwych romantyczek. W przygotowaniu tej stylizacji użyte zostały produkty z serii AND marki KEMON. Podczas przygotowywania struktury włosów, na wilgotne kosmyki nałożony został krem dyscyplinujący Soft Cream 23, który wypełnił ich strukturę, wyeliminował elektryzowanie oraz przygotował je do kolejnych etapów. Następnie przy pomocy pianki mocno utrwalającej – Vol Foam 43, włosom została nadana objętość i grubość. Pianka umożliwiła stworzenie sprężystych fal, formowanych na suchych włosach lokówką. Do wykończenia użyte zostały Vol Powder 42 na koronie głowy, który zwiększył objętość, a utrwalenie i połysk całej fryzurze nadał nabłyszczacz w sprayu Shine Spray 06 oraz lakier Vamp Spray 44. Przy użyciu tych samych produktów powstała druga propozycja ślubnego upięcia – eteryczny warkocz. Włosy przed upięciem zostały wysuszone w sposób nadający im objętość, a następnie zaplecione w warkocz. Całość stylizacji została uzupełniona ozdobną gumką.

Wariacja na temat upięcia
To niezwykłe upięcie pasuje zarówno do sukien prostych, jak i tych koronkowych. Idealnie sprawdza się również w momencie, gdy chcemy odsłonić plecy. Podczas stylizacji użyte zostały produkty Kemon z linii Hair Manya. Na mokre włosy nałożona została pianka zwiększająca objętość Marvel Mousse, która nadała im również utrwalenia przy zachowaniu swobody ruchu. Do tworzenia samego upięcia użyto pasty modelującej Freeshape, która pozwoliła definiować detale, a całość została utrwalona lakierem do włosów Dream Fix o zapachu poziomkowym. Połysku całej fryzurze nadał nabłyszczacz w sprayu Diamond.

Elegancki kucyk
Kucyk to klasyczna fryzura, którą z powodzeniem stosujemy na co dzień, jednak ozdobiony pięknymi dodatkami może on nabrać eleganckiego charakteru i idealnie sprawdzi się jako ślubne upięcie. To prosta, ale i zapewniająca swobodę ruchu propozycja. Do stworzenia fryzury użyte zostały kosmetyki Kemon z linii AND. Na mokre włosy nałożone zostało serum wygładzające Magic Serum 26, które nadało im jedwabistości, ale i umożliwiło ich zdyscyplinowanie. Następnie dla stworzenia objętości, gęstości i efektu uniesienia użyto podkładu Vol Spray 34. Pozwolił on na zwiększenie trwałości fryzury. Uniesienie u nasady nadał Vol Powder 42, a całe upięcie zostało utrwalone i nabłyszczone Shine Spray 06 oraz lakierem Vamp Spray 44. Kucyk wykonany został z użyciem lokówki o dużej średnicy, a następnie spięty i ozdobiony gumką z perłowymi koralikami.

- Fryzura ślubna to bardzo ważny element ślubnej stylizacji, przeważnie to kolejny etap po wyborze sukni ślubnej. Pamiętajmy, że wybór fryzury ślubnej musi być spójny z wybraną suknią i dodatkami. Obecnie w trendach ślubnych znajdziemy zarówno klasyczne upięcia jak i delikatne fale w stylu boho, cechowane naturalnością i lekkością formy
– pointuje Kamila Ćwiklińska, stylistka fryzur, instruktorka marki Kemon.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Propozycje fryzur ślubnych od marki KEMON
Planujesz jeden z ważniejszych dni w swoim życiu? Wybrałaś już suknię i dodatki, ale nie wiesz co zrobić z włosami? Pamiętaj by razem z kreacją tworzyły one spójną całość i pasowały także do charakteru przyjęcia. Stylistka fryzur Kamila Ćwiklińska, instruktorka marki Kemon, przedstawia piękne upięcia ślubne.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe