Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kolejna Gala Celtic Gladiator za nami

Za nami gala Celtic Gladiator 13 Los Angeles, która odbyła się 14 lipca w El Monte, 20 minut drogi od centrum stolicy Kalifornii. Była to pierwsza amerykańska edycja naszego wydarzenia i okazała się ona wielkim sukcesem, pomimo wielkiej odległości z Europy i obiektywnych trudności, które piętrzyły się w obliczu tak wielkiego logistycznie zadania.
Impreza w hali Florentine Gardens zebrała pochlebne recenzje widzów, uczestników, fighterów i także Stanowej Komisji Atletyki (CSAC), którą reprezentowała Pani Martha Shen-Urquidez, która osobiście pogratulowała prezesowi Celtic Gladiator Albertowi Jarzębakowi, tak udanego wydarzenia i zaprosiła nas do ponownego przeprowadzenia eventu w jej stanie. Jest ona nie tylko ważnym członkiem California State Athletic Commission, ale także rodziną wielkiej legendy Sportów Walki, Benny "The Jet" Urquideza.

Podczas imprezy dopisali widzowie, dopisały kapitalne pojedynki, które oglądali i chwalili goście honorowi jak choćby legendarny komentator boksu i dziennikarz, Harold Lederman będący członkiem prestiżowej International Boxing Hall of Fame. W walce wieczoru zmierzyli się zawodnik Cody Walker z MMA Subfighter Club/Next Generation MMA i pochodzący z Jamajki 21-letni Jacob Rosales reprezentujący Combat Submission Wrestling Club.

Tym razem młodość wzięła górę i przed upływem trzech minut, gradem uderzeń Rosales rozbił weterana Bellator MMA i Legacy Fighting Championship. Walka Mike Segury i Jasona Cordero w co-main event poprzedziła starcie wieczoru. Segura po kapitalnym kolanie i ciosach w parterze zwyciężył nad Cordero. Była to siódma zawodowa wygrana mającego meksykańskie korzenie zawodnika Subfigter MMA z Laguna Hills.

Inne walki także były bardzo emocjonujące a publiczność żywo reagowała nawet na walki amatorów, które rozpoczęły galę. Prowadził ją znakomicie Jonathan King pracujący m.in. dla The Clinch Report, SparStar MMA, CFL MMA, Bash Boxing czy CXF. Niezwykle zadowolony był prezes organizacji CG, Albert Jarzębak.

- To ogromny sukces naszej organizacji. Mimo wielu trudności udało nam się przeprowadzić ją właściwie. Bardzo zadowolone były władze CSAC, zawodnicy, trenerzy a nade wszystko kibice, którzy przybyli do hali. Odebrałem mnóstwo ciepłych słów i telefonów z gratulacjami. To mnie zmotywowało. Wracamy tutaj w grudniu z jeszcze lepszym widowiskiem. Pragnę podziękować wszystkim współpracownikom, którzy pracowali przy tej gali. Wykonaliście fantastyczną robotę! Dziękuję Ian Harris, Tony Padilla, Adam Woods, zawodnikom, trenerom, sędziom, widzom i wszystkim tym, którzy zwrócili uwagę na nasze wydarzenie. Zapraszamy ich na nasze kolejne eventy - powiedział Albert Jarzębak.

Zanim jednak nastąpi powrót do Kalifornii, czeka nas europejski tour w 06.10.17 Anglia, 04.11.17 Polska, 25.11.17 Irlandia.

Planeta Kobiet jako pierwsza prezentuje projekty specjalnych koszulek Celtic Gladiator przygotowanych dla One Media Group (https://www.facebook.com/ONE-MEDIA-GROUP-445998735775960) przez jedną z najlepszych firm odzieży sportowej Charakterni (https://www.facebook.com/CHARAKTERNI). 

Na gali w Nowym Sączu (04.011.2017 r.) będzie specjalne stoisko z koszulkami, które będą dostępne w limitowanym nakładzie. Każda po 50 sztuk. Szukajcie też specjalnego stanowiska medialnego Planeta Kobiet, MTV24.TV, One Media Group, Nestia Odszkodowania.

Do zobaczenia na kolejnych Celtic Gladiator.

Opracował: Celtic Gladiator & One Media Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kolejna Gala Celtic Gladiator za nami
Za nami gala Celtic Gladiator 13 Los Angeles, która odbyła się 14 lipca w El Monte, 20 minut drogi od centrum stolicy Kalifornii. Była to pierwsza amerykańska edycja naszego wydarzenia i okazała się ona wielkim sukcesem, pomimo wielkiej odległości z Europy i obiektywnych trudności, które piętrzyły się w obliczu tak wielkiego logistycznie zadania.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe