Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Krystyna Mirek: Wszystkie kolory nieba

Literacka półka z dumą prezentuje najnowszą powieść Krystyny Mirek, Wszystkie kolory nieba, która światło dzienne ujrzy już 17 sierpnia. A ja nie tylko mam możliwość, aby ją poznać, w zasadzie to już się stało, ale zaprosić Was do sięgnięcia po tę właśnie książkę. Pytacie, dlaczego?
Słuszne pytanie, choć ci wszyscy, którzy znają już lekkie, refleksyjne pióro autorki dodatkowej zachęty zapewne nie potrzebują. Jeśli jednak ma być to nasze pierwsze spotkanie z tym, czym dzieli się autorka to jestem przekonany, że na tym jednym spotkaniu się nie skończy. Życie, które wiedzie Iga nie jest, ani złe, ani szczególnie pasjonujące. Choć z całą pewnością dalekie od ideału. Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy zaczyna odbierać zainteresowanie Wiktora, szefa restauracji, w której pracuje jako kelnerka.

Można pomyśleć, że oto wygrała los na loterii, ale dla niej to wszystko nie jest takie proste. Na innym biegunie krakowskiej aglomeracji swoje życie wiedzie Amelia. Życie, które raczej nie jest usłane różami, życie pełne wyzwań, obarczone rodzinnym dramatem i trójką dzieci, o które trzeba zadbać i które trzeba obdarzyć miłością.

Krystyna Mirek w wyjątkowy sposób gra na naszych emocjach w powieści dla kobiet, choć nie jest powiedziane, że i mężczyźni nie znajdą w niej czegoś dobrego dla siebie. Z wyjątkową lekkością przekładałem kolejne strony, w oczekiwaniu na to, jakimi drogami powędrują obie damy i co dobrego w Ich życiu się wydarzy. Takie małe spojrzenie, takie lekkie, swobodne zaproszenie na Wszystkie kolory nieba.

Niech moc doskonałej lektury i dobrego dnia będzie z Wami.

Artur G. Kamiński

http://www.facebook.com/Koominek

http://koominek.blogspot.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Krystyna Mirek: Wszystkie kolory nieba
Literacka półka z dumą prezentuje najnowszą powieść Krystyny Mirek, Wszystkie kolory nieba, która światło dzienne ujrzy już 17 sierpnia. A ja nie tylko mam możliwość, aby ją poznać, w zasadzie to już się stało, ale zaprosić Was do sięgnięcia po tę właśnie książkę. Pytacie, dlaczego?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe