Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Celtic Gladiator 15 pod naszym patronatem

Już po raz drugi nasza redakcja będzie oficjalnym patronem medialnym najważniejszego wydarzenia sportowego jesieni 2017 roku. Ten gorący, pełen sportowych emocji (i po raz pierwszy także muzycznych) wieczór odbędzie się 4 listopada w Hali Arena Mosir w Nowym Sączu.
Pierwszy raz kibiców do gorącego dopingu będzie rozkręcał laureat nagrody „Złota Nuta” (którą odbierze na gali) DJ i producent  - EMPYRE ONE. Wystąpi on ze specjalnie przygotowanym setem i odbierze nagrodę za przebój tegorocznego lata „Moonlight Shadow 2k 17”.

Każdy kibic, który kupi bilet na galę, będzie mógł odebrać na specjalnym stoisku w hali płytę EMPYRE ONE oraz zdobyć autograf znanego DJ-a. Dla fanów CELTIC GLADIATOR przygotowano specjalne pamiątkowe krążki artysty z logo gali. Wydawcą płyty jest One Media Group.

Partnerami są Nestia Odszkodowania i napój dla każdego sportowca - IXSO BIO.

Dziś otwieramy pierwszą kartę walk tego wieczora!

Legenda KSW Krzysztof Kułak powraca na szczytKrzysztof Kułak (29-15-2) polski pionier MMA, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wygrywając 3 ostatnie walki wraca na dobrą drogę. Ostatni występ zanotował na gali PLMMA 73 w Ciechanowie wygrywając przez duszenie z Michałem Tarabańką. Wcześniej na gali Celtic Gladiator X w Londynie przez TKO pokonał francuza Vincenta Del Guerra, następnie na pierwszej gali Celticu w Polsce(Celtic Gladiator XI- Kraków) również przez TKO pokonał Shauna Lomasa.

Popularny "Model" jest zdecydowanie na fali, kolejną walkę stoczy 4 listopada w Nowym Sączu na Celtic Gladiator XV gdzie będzie kolejny raz bronił tytułu mistrzowskiego Celtic Gladiator w wadze średniej. Tytuł ten zdobył w 2012 roku w Dublinie pokonując przez TKO Stephena Rice (Celtic Gladiator V) udanie bronił tytułu również w Dublinie w 2013 roku(Celtic Gladiator VII) pokonując jednogłośnie na pkt swojego rodaka Łukasza Janeckiego.

W maju 2010 r. podczas gali KSW 13 pokonał Brazylijczyka Vitora Norbegę w walce o pas mistrza KSW w wadze średniej. Krzysztof Kułak to gwarantowane emocje do ostatniego gongu, będzie to na pewno jedno z najważniejszych wydarzeń zbliżającej się gali Celtic Gladiator XV w Nowym Sączu, koniecznie musicie tam być!

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 15.

www.celticgladiator.shop


Opracował: Celtic Gladiator & One Media Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Celtic Gladiator 15 pod naszym patronatem
Już po raz drugi nasza redakcja będzie oficjalnym patronem medialnym najważniejszego wydarzenia sportowego jesieni 2017 roku. Ten gorący, pełen sportowych emocji (i po raz pierwszy także muzycznych) wieczór odbędzie się 4 listopada w Hali Arena Mosir w Nowym Sączu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Super potańczę przy Empyre One , na Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu . Po ile bilety?
Anita 2017-08-09 17:52:00
Super jadę i mam nadzieję że płyty będą na pewno gratis . Super Empyre One
Rober 2017-08-09 17:33:57


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe