Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Pielęgnacja skóry podczas wysiłku fizycznego

Aktywność fizyczna szczególnie korzystnie wpływa na nasze ciało i zdrowie. Jednak podczas wysiłku należy zwrócić uwagę również na skórę, która pocąc się traci cenne składniki. Doskonałym sposobem na zadbanie o nią jest mgiełka SKIN UP Open Air Sport, wzbogacona o oligominerały.
Sport to zdrowie i nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Jednak wybierając odpowiedni strój, czy buty do ćwiczeń, często zapominamy na jakie działanie podczas treningu narażona jest nasza skóra. Czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, promienie słoneczne (przy treningu na zewnątrz), czy po prostu wzmożona produkcja potu, która ma miejsce podczas ćwiczeń, wysuszają skórę i sprawiają, że zostaje ona pozbawiona tak ważnych dla niej składników.

Trenując, warto poświęcić jej sporo uwagi. Nieważne, czy nasze treningi odbywają się w domowym zaciszu, na siłowni, czy preferujemy sport na świeżym powietrzu – mgiełka SKIN UP Open Air Sport zatroszczy się o skórę w każdej z tych sytuacji.

SKIN UP to ultranowoczesne urządzenie, wykorzystujące specjalistyczną technologię, aby przetransportować składniki aktywne w głąb skóry. Nad jego stworzeniem czuwali wybitni kosmetolodzy, zajmujący się rozwojem i badaniem tej dziedziny we włoskim Uniwersytecie Ferrara.

Mgiełka Open Air Sport powstała z myślą o osobach intensywnie uprawiających sport. Ich skóra, narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, szybko się odwadnia, a pot, wydzielany podczas ćwiczeń, sprzyja rozwojowi bakterii. Zawarty w produkcie kompleks składników aktywnych (kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego, kwas alfa-liponowy, koenzym Q10), został wzbogacony o cenne oligominerały, które doskonale nawilżają skórę i chronią ją przed utratą wody. Ich skuteczność potwierdzają ogólnoświatowe badania, dzięki którym udowodniono, że zarówno oligominerały, jak i występujące z nimi witaminy, mają terapeutyczne działanie na cerę.

 


Urządzenie SKIN UP dostępne jest w wielu wersjach kolorystycznych, a samą mgiełkę można zamówić w wersji bezzapachowej lub perfumowanej.

*** SKIN UP POLSKA to ultranowoczesne, przenośne urządzenie, które odżywia i nawilża skórę przy pomocy ultradżwiękowego mikro-rozpylacza. Tajemnicą jego działania są aktywne składniki Phil Pharma, na które składają się kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego, kwas liponowy oraz aktywny koenzym Q10. Ich skuteczność potwierdziły badania Centrum Kosmetologii Uniwersytetu Ferrara, które dowiodły, że składniki te aplikowane na twarz przy pomocy urządzenia Skin Up, kilkukrotnie bardziej nawilżają i odżywiają skórę.

Urządzenie Skin Up dostępne jest w kilku wariantach:

- Skin Up Anti Aging dogłębnie nawilża skórę oraz spowalnia procesy starzenia

- Skin Up Deeply Taining Accelerator daje efekt skóry muśniętej słońcem

- Skin Up Open Air Sport polecany jest dla osób aktywnie uprawiających sport

- Skin Up dla cery trądzikowej hamuje rozwój bakterii i stanów zapalnych.

Produkty Skin Up można kupić na stronie internetowej www.skin-up.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Pielęgnacja skóry podczas wysiłku fizycznego
Aktywność fizyczna szczególnie korzystnie wpływa na nasze ciało i zdrowie. Jednak podczas wysiłku należy zwrócić uwagę również na skórę, która pocąc się traci cenne składniki. Doskonałym sposobem na zadbanie o nią jest mgiełka SKIN UP Open Air Sport, wzbogacona o oligominerały.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe