Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców

Rodzice oczekujący pojawienia się na świecie swojego maleństwa zawsze chętnie zgłębiają wiedzę dotyczącą ciąży i pielęgnacji niemowlęcia. Jeśli Wy także czujecie potrzebę poszerzenia wiedzy i szukacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z ciążą i macierzyństwem dołączcie do nas! Już 9-go września portal familie.pl organizuje kolejne warsztaty „Przygoda z macierzyństwem”.
Gościem specjalnym naszych warsztatów będzie Pani Agnieszka Maciąg, którą znamy jako modelkę, pisarkę, aktorkę i dziennikarkę, a na warsztatach będzie służyła radą jako doświadczona i spełniona mama dwójki dzieci.

Podczas warsztatów Pani Agnieszka podzieli się z nami swoją przygodą z macierzyństwem. Na naszym spotkaniu nie zabraknie prelekcji wielu specjalistów. Pani doktor Joanna Gzik, członek Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej podpowie jak radzić sobie z ciążowymi dolegliwościami. Dowiecie się także jak reagować na niepokojące objawy w pierwszych miesiącach życia maleństwa oraz poznacie metody wspierania zdrowia niemowlaka. Na stoisku Pani doktor będzie odpowiadać na Wasze indywidualne pytania.

Wśród Ekspertów znajdziecie również Panią Gretę Chojnacką z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która opowie nam na czym polega bankowanie krwi pępowinowej i czy ta metoda jest skuteczna. Rodzice zainteresowani tematem będą mogli zadać pytanie Ekspertowi, a także wygrać voucher o wartości 600 zł. na bankowanie krwi pępowinowej w PBKM. Sen dziecka to temat szczególnie ważny, ponieważ dotyczy nie tylko samego maluszka, ale również jego rodziców.

Tajemnice związane z zaburzeniami i problemami ze snem u dzieci zna i podzieli się nimi z Wami Pani Monika Huntjens - Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka. Wspólnie z Ekspertką postaramy się poszukać metod łagodzenia i pokonywania zaburzeń snu. Będziecie mogli także skorzystać z indywidualnych konsultacji z Panią Moniką.

Rodzice poszukujący mebelków i rzeczy potrzebnych do pielęgnacji niemowlęcia będą mieli okazję zapoznać się z ofertą firm szczycących się bogatym i przydatnym asortymentem dla całej rodziny. Specjalistyczny regał kąpielowy prezentowany przez ATB Meble z pewnością zainteresuje innowacyjnymi rozwiązaniami przyszłych rodziców. Zaprojektowane przez położne z Medbest otulacze dla maluszków, koszulka dla mam odpowiednia do porodu i karmienia oraz koszulki do kangurowania dla tatusiów zrobią duże wrażenie na przyszłych rodzicach.

Podczas warsztatów kupicie wiele produktów po obniżonych cenach. Wszyscy Eksperci z chęcią będą odpowiadać na wasze pytania podczas indywidualnych rozmów w czasie przerw. Dla urozmaicenia wspólnie spędzonego czasu proponujemy konkursy, w których do wygrania będą wspaniałe nagrody, m. in. kosmetyki dla mamy i dziecka oraz sesja brzuszkowa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z uwagi na atrakcje, Waszą wygodę i upominki dla mam lista gości jest ograniczona.

Zapraszamy do rejestracji na portalu.

www.Familie.pl -> Warsztaty dla kobiet w ciąży: http://www.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-kobiet-w-ciazy-z-Agnieszka-Maciag,12289,1.html

9 września, godz. 11:00
Warszawa – Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego (BUW)
ul. Dobra 56/66, 3 piętro, sala 316 (wejście przez główną czytelnię -> winda III piętro)

Do zobaczenia na warsztatach!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców
Rodzice oczekujący pojawienia się na świecie swojego maleństwa zawsze chętnie zgłębiają wiedzę dotyczącą ciąży i pielęgnacji niemowlęcia. Jeśli Wy także czujecie potrzebę poszerzenia wiedzy i szukacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z ciążą i macierzyństwem dołączcie do nas! Już 9-go września portal familie.pl organizuje kolejne warsztaty „Przygoda z macierzyństwem”.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe