Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Metamorfozy ze Studiem Figura Falenty Nowe

Studio Figura Falenty Nowe powstało z myślą o Kobietach, które chcą zmienić swój wizerunek. Od samego początku dbamy o to aby odwiedzające nas Panie były zadowolone z osiąganych efektów. Dzisiaj przedstawiamy Małgorzatę Tusińską, która dzięki naszym zabiegom schudła już 17 kilogramów.
To żeby coś w sobie zmienić zaczyna się od decyzji jaką podejmiemy. Pani Małgorzata zdecydowała, że podejmuje walkę ze swoją sylwetką. Jesteśmy zaszczyceni, że zadanie utraty wagi powierzyła nam.

ETAP I
Żeby pobudzić metabolizm i ustabilizować przemianę materii - zleciliśmy Pani Małgorzacie indywidualną dietę oczyszczającą popartą sprawdzoną suplementacją Go Clean.

ETAP II
To etap polegający na regularnej redukcji masy ciała. Ten etap poza regularnymi treningami łączył w sobie zmianę suplemantacji z Go Clean na Bio Slim.

Aby zwiększyć efektywność treningów zaproponowaliśmy również zabiegi Body Wrapping z aktywnym serum antycellulitowym Go Cellulite Baster. Podczas treningów Pani Małgorzata korzysta z urzadzeń wysiłkowych i masująco - drenujących:

SwanShaper, które łączy trening fizyczny z działaniem kosmetycznym. Klasyczny orbitrek z eliptykiem skrętnym, terapią kolagenową oraz światłem InfraRed czyli promieniowaniem podczerwonym. Eliptyk skrętny wzmacnia mięśnie proste i skośne brzucha oraz pozostałe mięśnie tułowia. Lampy kolagenowe stymulują komórki skóry do produkcji nowego kolagenu. Organizm pochłania światło IR i zamienia je na ciepło, przez co umożliwia szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

VacuShaper natomiast, to połączenie bieżni z podciśnieniem, które wielokrotnie zwiększa efekty wysiłku fizycznego. Wolne tempo treningu daje dużo większe rezultaty, a przy tym nie obciąża serca tak jak zwykły trening biegowy.

 


RollShaper
- to urządzenie do mechanicznego masażu rolką. Ruchome rolki udrożniają układ limfatyczny, pobudzają proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszają metabolizm. Powodują zmniejszenie wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych. Redukują cellulit. Dodatkowo Pani Małgorzata raz w tygodniu, poddawana jest zabiegowi limfodrenażu polegającego na usunięciu zalegających w organizmie toksyn.

ETAP III
Etap ten nazywamy etapem estetycznym, polegającym na włączeniu do programu metamorfozy, zabiegów z medycyny estetycznej takich jak liposukcja kawitacyjna & endermologie na ciało. Są to zabiegi poprawiające jakość skóry i wygląd ogólny sylwetki. CEL Celem Pani Małgorzaty jest zrzucenie 30 kilogramów. Już zgubiła ponad połowę zakładanej wagi do zrzucenia. Trzymamy kciuki za powodzenie misji METAMORFOZA ze Studiem Figura Falenty Nowe.

NAGRODA, o którą warto walczyć Jeżeli Pani Małgorzata osiągnie cel jaki sobie postawiła, otrzyma od Studia Figura zabiegi z zakresu medycyny estetycznej o wartości 1000 zł. Zostanie też zgłoszona do ogólnopolskiego konkursu Studio Figura - metamorfoza, gdzie główną nagrodą jest zagraniczna wycieczka dla dwóch osób.

Nagrodę sponsoruje Studio Figura.

W świątecznym wydaniu eMagazynu Beauty Mission poinformujemy o postępach Pani Małgorzaty oraz o efekcie programu METAMORFOZY ze Studiem Figura Falenty Nowe.

Zapraszamy do krainy eMagazynu Beauty Mission - https://view.joomag.com/beauty-mission-emagazyn-5/0618421001500582352 oraz na FanPage Studio Figura Falenty Nowe - https://web.facebook.com/studiofigurafalentynowe/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Metamorfozy ze Studiem Figura Falenty Nowe
Studio Figura Falenty Nowe powstało z myślą o Kobietach, które chcą zmienić swój wizerunek. Od samego początku dbamy o to aby odwiedzające nas Panie były zadowolone z osiąganych efektów. Dzisiaj przedstawiamy Małgorzatę Tusińską, która dzięki naszym zabiegom schudła już 17 kilogramów.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe