Wtorek, 17 lipca 2018r. Aleksego, Bogdana, Martyny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Charytatywny wieczór gruziński

Wszystkich miłośników podróży, pysznego jedzenia, dobrej muzyki i czynienia dobra w imieniu swoim, Dawida Łasuta oraz Punktu Kultury serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym wieczorze podróżniczym. Będzie jak zwykle - radośnie, z rozmachem i w gronie aktywnych, prospołecznych ludzi o wielkich sercach!
W programie wydarzenia:

- ciekawostki krajoznawcze
- degustacja najprawdziwszych potraw kuchni gruzińskiej
- tort-niespodzianka od cukierni "Wyszukane desery" braci Szewczenko
- gruzińskie wino (Szlachetny gąsiorek)
- mnóstwo upominków (mydełka od The Secret Soap, suweniry prosto z Gruzji, gadżety od Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa)
- kulinarne mistrzostwo świata (Spoko box - catering dietetyczny oraz francuskie sery Le Rond)

Gościem specjalnym wieczoru będzie Keti Prangulaishvili - młoda Ambasador Gruzji, mieszkająca w Polsce od 4 lat.

Na co dzień spotkacie ją w Stowarzyszeniu Most do Gruzji, gdzie jest lektorką języka gruzińskiego oraz instruktorką tradycyjnego gruzińskiego tańca Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła CZAJKA TRAVEL. O oprawę fotograficzną, jak zawsze, zadba niezastąpiony Piotr Werner. To doskonała okazja by połączyć przyjemne z pożytecznym.

W trakcie wieczoru odbędzie się aukcja charytatywna podczas której zlicytujemy między innymi zaproszenia do Leśnego spa, weekend w hotelu Murowanica (Zakopane), biżuterię marki WĘC- Twój jubiler. 20.09 wspieramy działalność fundacji "Nie dzieli nas wiek" oraz walkę rodziców Marysi o zdrowie i przyszłość własnego dziecka - https://www.facebook.com/Marysia-Spinuś-i-Wodi-1171599886316928/

REZERWACJA MIEJSC: Ponieważ wydarzenie już teraz cieszy się sporą popularnością w trosce o komfort uczestników liczba miejsc została mocno ograniczona. W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłatę datku o wartości 25zł/osoba tytułem "Darowizna - Gruzja" na konto Fundacji "Nie Dzieli Nas Wiek" - Centrum Aktywności Seniorów.

Numer rachunku bankowego: 29 2030 0045 1110 0000 0415 7100 nazwa banku: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Potwierdzenia przelewu należy jak najszybciej przesyłać na maila dlasut@interia.pl.

W tytule wiadomości wpisujemy imiona i nazwiska uczestników. W odpowiedzi otrzymacie specjalny e-bilet, a Państwa nazwisko zostanie dopisane do listy gości.

Widzimy się już 20.09 (środa) w krakowskiej restauracji Cudawianki food&wine (Pijarska5)
Start: 19.00

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie organizatora - Dawid Łasut https://www.facebook.com/dawidlasut/?pnref=lhc
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Charytatywny wieczór gruziński
Wszystkich miłośników podróży, pysznego jedzenia, dobrej muzyki i czynienia dobra w imieniu swoim, Dawida Łasuta oraz Punktu Kultury serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym wieczorze podróżniczym. Będzie jak zwykle - radośnie, z rozmachem i w gronie aktywnych, prospołecznych ludzi o wielkich sercach!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe