Poniedziałek, 21 października 2019r. Celiny, Hilarego, Janusza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Celtic Gladiator 6 października w Yorkhall

Planeta Kobiet przybliża najważniejsze sportowe wydarzenie jesieni 2017 roku. Sympatycy sportu spotkają się w Londynie 6 Października . Na sportowe relacje w Planecie Kobiet zapraszają: Nestia Odszkodowania i dystrybutor napojów pełnych zdrowia IXSO BIO i żywności ekologicznej - firma NOMAK
Już 6 października w Londyńskim Yorkhall wyczekiwana przez wszystkich kibiców K1, wielka walka o mistrzostwo świata Celtic Gladiator w wadze ciężkiej w formule K1. Tomasz Sarara (36-7-0-12 KO) po wygraniu 15 pojedynków z rzędu, dostał szansę walki o tytuł, a jego przeciwnikiem będzie bardzo doświadczony Luciano "Zamp" Zampieri(36-7-0).

Sarara to zawodnik, który ma za sobą liczne sukcesy na ringach amatorskich jak i zawodowych. Zawodnik wszechstronny, wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu, zwycięzca bokserskiego turnieju Bigger's Better z 2013 roku. O klasie Sarary świadczy również to, że swoje umiejętności od lat szlifuje pod okiem trenera Ernesta Hoosta, zwycięzcy najbardziej prestiżowego japońskiego turnieju K1 World GP. To właśnie pod jego okiem, ten wojownik nie przegrał jeszcze walki, a jego występy dostarczają niezapomnianych wrażeń. "Zamp" to 33 letni fighter pochodzący z Brazylii.

 


Podobnie jak jego przeciwnik, bardzo wchestronnie wyszkolony, posiadacz 4 dana w Hapkido, ogromne doświadczenie w kickboxingu, muay thai i K1. Nie sposób opisać wszystkich sukcesów Luciano w Ameryce Łacińskiej oto kilka ostatnich: NTF Niteroi Top Fight Champion in Rio de Janeiro 2015, Champion SANDA Boxing Cup Contest Chinese Boxing Toledo 2016, Brazilian Champion of K-1 by IKC Brasil Toledo 2016.

To "wisienka na torcie" zbliżającej się gali CG14 Londyn, kibice powinni zacierać ręce przed tym wydarzeniem. Tomek jest przekonany, że zanotuje 16 zwycięstwo z rzędu i stanie się posiadaczem pasa Celticu, jednak Zampieri podchodzi do tej walki z podobnym "apetytem" Championatu. Jedno jest pewne, obaj zawodnicy zrobią wszystko aby zatriumfować, a kibice z pewnością będą mieli czym "nacieszyć oko". Czy Sarara zanotuje 16 zwycięstwo?? Czy "Zamp" dołoży do swojej kolekcji tak prestiżowy tytuł?

 


Na to wydarzenie czekają wszyscy kibice sportów walki! A pytania rozwieje już wkrótce York Hall. 

Zapraszamy do zakupu biletów na www.celticgladiator.com

Opracował: One Media Group
Współpraca: Celtic Gladiator

Partnerzy:

www.nomak.pl

www.nestia-kancelaria.pl 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Celtic Gladiator 6 października w Yorkhall
Planeta Kobiet przybliża najważniejsze sportowe wydarzenie jesieni 2017 roku. Sympatycy sportu spotkają się w Londynie 6 Października . Na sportowe relacje w Planecie Kobiet zapraszają: Nestia Odszkodowania i dystrybutor napojów pełnych zdrowia IXSO BIO i żywności ekologicznej - firma NOMAK
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe