Wtorek, 17 lipca 2018r. Aleksego, Bogdana, Martyny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

K-1 Open World Amateur Championships

Miło nam poinformować o kolejnym patronacie naszego portalu. Planeta Kobiet trzyma kciuki i kibicuje kadrze Polski ISKA. Będziemy relacjonować okres przygotowań do wyjazdu na zawody odbywające się w Florencji (8-10.XII.2017) i same zawody. Na relację zaprasza NOMAK oraz Nestia Odszkodowania. Florencja miasto mitu i legendy będzie gospodarzem 3 dniowego turnieju Mistrzostw Świata K-1, z udziałem jednych z najpopularniejszych na świecie marek sportów walki.

K-1 OPEN 2017 jest jedynymi oficjalnymi Mistrzostwami Świata w kategorii K-1, którego korzenie pochodzą z epickich bitew na Tokyo Dome. K-1 wypromowało wspaniałe gwiazdy K-1, w tym Giorgio Petrosyan, Andy Souwer i Buakaw, jak i wielu innych wspaniałych mistrzów, którzy nadal występują dla milionów fanów na całym świecie.

Mistrzostwa Świata w K-1 otwierają szansę na zdobycie prawdziwego Mistrza Świata K-1,również dla zawodników Kadry Polski ISKA, która będzie obecna na wyżej wymienionych Mistrzostwach dumne reprezentując nasz kraj.

Startując w tych Mistrzostwach K-1 World masz szansę być postrzeganym przez najważniejszych promotorów i menedżerów podczas poszukiwania następnego pokolenia gwiazd K-1 WORLD. K-1 OPEN odbędzie się 8, 9 i 10 grudnia w sobotę 9 grudnia Mistrzostwa zakończą się o godzinie 16:00, pozwalając zawodnikom, trenerom i znajomym przejść przez ulicę (3 min pieszo) i wejść na ogromne Forum Mandeli zobaczyć Oktagon Florencja.W sobotę 9 grudnia Mandela Forum gościć będzie Oktagon Florence, które obejmują walkę z Bellator Kickboxing i Bellator MMA oraz oczywiście najdłużej działającą i najbardziej udaną markę Oktagon w Europie. Giorgio Petrosyan (ITA) walczący z Yodwicha (THAI) w kategorii Bellator Kickboxing - 70 Kg title, Armen Petrosyan (ITA) walczy vs Amansio Parashiv (ROM) za ISKA - 70 Kg tytuł Mistrza Świata ISKA Musta Haida (ITA) walczy vs Samy Sana (F) w kategorii ISKA - 72,5 Kg na świecie. Jak i wielu innych zawodników światowego pokroju również w MMA.

W pięknym i historycznym mieście Florencji, stolicy rodziny Borgia, będziesz mógł walczyć o tytuł K-1 World, a tym samym zobaczyć zawodowa galę Bellator.

Na zdjęciach: Kadra Polski ISKA i Prezydent ISKRA Polska Dariusz Wiśniewski

Opracował: One Media Group

Planeta Kobiet poleca:
www.nomak.pl
www.nestia-kancelaria.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
K-1 Open World Amateur Championships
Miło nam poinformować o kolejnym patronacie naszego portalu. Planeta Kobiet trzyma kciuki i kibicuje kadrze Polski ISKA. Będziemy relacjonować okres przygotowań do wyjazdu na zawody odbywające się w Florencji (8-10.XII.2017) i same zawody. Na relację zaprasza NOMAK oraz Nestia Odszkodowania.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe