Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców

21 października na ul. Grójeckiej 79 w sali POD OKIEM w Warszawie odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy do zapisów na stronie familie.pl. Gościem specjalnym będzie modelka, aktorka i spełniona mama Agnieszka Maciąg. Przygotowaliśmy dla Was bogaty program warsztatów, wiele konkursów z nagrodami, prezentów i niespodzianek! Będziecie mogli wysłuchać rad położnej i lekarza pediatry, zadać pytania ekspertom oraz porozmawiać z nimi indywidualnie.

Dowiecie się wszystkiego o wspieraniu zdrowia niemowlaka, dbaniu o siebie w ciąży, diecie kobiety w ciąży i jej suplementacji. O tym czy spać z dzieckiem, czy nie? Będziecie mieli okazję poznać, czym jest bankowanie krwi pępowinowej i zrobić zakupy dla siebie i maluszka w atrakcyjnych, niższych cenach.

Pokażemy Wam również zachwycającą prezentację zdjęć kobiet w ciąży i niemowląt oraz opowiemy o kulisach takich sesji i w którym momencie warto się na nie umawiać.

Na każdą mamę czeka wyprawka! W podziękowaniu za uczestnictwo mamy dla Was prezent, znajdziecie w nim m.in. kosmetyki i suplementy dla mamy i dziecka oraz vouchery zniżkowe.

Zapraszamy!

Więcej szczegółów oraz zapisy: www.familie.pl, zakładka „Warsztaty” lub bezpośrednio pod linkiem: http://wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-przyszlych-rodzicow-z-Agnieszka-Maciag,12513,1.html


„Przygoda z macierzyństwem” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

21 października na ul. Grójeckiej 79 w sali POD OKIEM przy Domu Kultury OKO w Warszawie
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców
21 października na ul. Grójeckiej 79 w sali POD OKIEM w Warszawie odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy do zapisów na stronie familie.pl. Gościem specjalnym będzie modelka, aktorka i spełniona mama Agnieszka Maciąg.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe