Poniedziałek, 19 listopada 2018r. ELŻBIETY, PAWŁA
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kontynuacja sukcesu marki Baldowski w Paryżu

Marka Baldowski od kilku sezonów kontynuuje swoją zagraniczną ekspansję. Już teraz kolekcje marki można kupić w butikach we Włoszech, Rosji, Irlandii Północnej, Holandii, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Od kilku miesięcy marka obecna jest także w najbardziej luksusowym domu handlowym w Europie, paryskim Printemps. Znamy szczegóły!
Pierwszy spektakularny sukces marki Baldowski w Paryżu miał miejsce w poprzednim sezonie. Pełna kolorów i oryginalnych modeli kolekcja wiosna/lato 2017 pojawiła się w ekskluzywnym Printemps i została wyprzedana w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Marka Baldowski przypadła do gustu Paryżankom, co przełożyło się na kolejne zamówienie w sezonie jesienno-zimowym. Najnowsze modele już teraz można kupić w luksusowym domu handlowym Printemps. To dla rodzinnej firmy z Polski ogromny sukces i kolejny krok w kierunku ich międzynarodowej ekspansji.

Printemps to jeden z najbardziej prestiżowych domów handlowych w Europie. Założony w 1865 przez Julesa Jaluzota, dziś jest mekką luksusu i wysokiej mody. Wśród marek sprzedających tam swoje produkty znajdziemy te najsłynniejsze, m.in.: Saint Laurent, Prada, czy Céline. Obecność w tak doskonałym towarzystwie jest dla marki Baldowski niezwykłym wyróżnieniem i podkreśla wysoką jakość i oryginalny design jej projektów.

Inspiracją do najnowszej kolekcji marki Baldowski była carska Rosja ujęta w nowoczesnym wydaniu. Szczególnie wyraźnie widać to w detalach – botki zdobią metalowe guziki, a sztuczne futra w mocnych kolorach stanowią element charakterystyczny dla najnowszych projektów. W kolekcji pojawiają się również modele wykonane z metalicznych skór, które odnoszą się do estetyki lat 70. Kobieta marki Baldowski jest silna, pewna siebie i nie boi się eksperymentować z modą. Podąża za panującym w modzie trendami, ale nie zapomina również o wygodzie i przede wszystkim wysokiej jakości produktów, które wybiera.

Baldowski już kolejny sezon udowadnia, że światową modę można połączyć z wypracowanym przez lata, tradycyjnym rzemiosłem. Projekty marki wykonywane są z najlepszych, sprowadzanych na zamówienie włoskich skór, zaś sama produkcja od ponad 50 lat odbywa się w rodzinnej fabryce w Częstochowie.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kontynuacja sukcesu marki Baldowski w Paryżu
Marka Baldowski od kilku sezonów kontynuuje swoją zagraniczną ekspansję. Już teraz kolekcje marki można kupić w butikach we Włoszech, Rosji, Irlandii Północnej, Holandii, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Od kilku miesięcy marka obecna jest także w najbardziej luksusowym domu handlowym w Europie, paryskim Printemps. Znamy szczegóły!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe