Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Lana Nguyen jesień-zima 2017/18

Najnowsza kolekcja znanej i lubianej projektantki Lany Nguyen to propozycja dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, które nie chcą zatracić swojej zmysłowości i sensualności. Wśród projektów pojawiają się modele niezwykle eleganckie, pasujące na rozmaite okazje. Inspiracją dla projektantki były współczesne mieszkanki największych światowych stolic mody.
Jak podkreśla sama projektantka, tworząc kolekcję na sezon jesień/zima 2017/2018, myślała przede wszystkim o potrzebach swoich klientek. W czasach, gdy my, kobiety, jesteśmy zajęte często od rana do późnego wieczora, potrzebujemy ubrań, w których możemy pójść do pracy, a prosto z biura wyrwać się na randkę, czy spotkanie ze znajomymi.

W kolekcji królują kobiece sukienki, zachwycające subtelnymi detalami, takimi jak delikatne falbany, wiązania, czy zmysłowe rozcięcia, w efektowny sposób odsłaniające i wydłużające nogi. Każdy projekt był dokładnie dopracowywany, co ma swoje odzwierciedlenie w misternie dobieranych detalach. Lana Nguyen osobiście wybiera wszystkie komponenty do swoich projektów. Nawet najmniejszy szczegół ma znaczenie, dlatego w mankietach klasyczne guziki zostały zastąpione eleganckimi koralikami.

W tym sezonie projektantka w zdecydowanej większości postawiła na czerń. „Oczywiście róż dalej pozostaje bliski mojemu sercu i nie byłabym sobą, gdybym nie postawiła na niego w kilku projektach, ale wiem też, że nie ma nic lepszego dla kobiety, niż idealnie skrojona mała czarna” – tak wybór barw do najnowszej kolekcji komentuje Lana Nguyen. Poza wspominanymi wyżej różem i czernią, w kolekcji pojawia się także magnetyzująca czerwień oraz printy: drobne groszki w paryskim stylu i efektowne, wielokolorowe kwiaty.

Cała kolekcja jest manifestem kobiecości – klasycznej, ponadczasowej, sensualnej. Na jej podstawie można zbudować idealną garderobę współczesnej kobiety. Poza sukienkami, nie brakuje również eleganckich koszul, podkreślających talię, czy odsłaniających plecy. Pojawiają się również projekty zaskakujące, takie jak oversizowa ogrodniczka przed kolano, którą projektantka rekomenduje nosić narzuconą na ulubioną, białą koszulę.

Główną inspiracją całej kolekcji były wielkie, światowe metropolie. Print w delikatne groszki został zaczerpnięty z ulic romantycznego Paryża, nowojorską duszę widać w nowoczesnych projektach, takich jak koszula z ozdobnym paskiem w pasie, czy wspomniana już ogrodniczka, zaś londyński szyk można dostrzec w asymetrycznej spódnicy z dekoracyjną falbaną. Projektantka tym samym podkreśla, że w obecnych czasach to kobiety mają wpływ na panujące trendy, a nie odwrotnie. Styl mieszkanek wielkich miast stał się nieocenioną inspiracją dla twórców mody.

Wszystkie projekty dostępne są na nowej stronie internetowej marki www.lananguyen.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Lana Nguyen jesień-zima 2017/18
Najnowsza kolekcja znanej i lubianej projektantki Lany Nguyen to propozycja dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, które nie chcą zatracić swojej zmysłowości i sensualności. Wśród projektów pojawiają się modele niezwykle eleganckie, pasujące na rozmaite okazje. Inspiracją dla projektantki były współczesne mieszkanki największych światowych stolic mody.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe