Poniedziałek, 21 października 2019r. Celiny, Hilarego, Janusza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Lwice Biznesu 2017 dla Korony!

Cudowne miejsce, znakomici goście i niebanalna oprawa artystyczna. To znaki rozpoznawcze gali Lwice Biznesu organizowanej przez Law Business Quality. Najważniejszym punktem imprezy, jest moment przyznania statuetek tym paniom, których dokonania budzą szczególne uznanie.
Do tegorocznej edycji została zgłoszona rekordowa ilość kandydatek. Spośród grona 60 pań jury w składzie: Ewa Hartman, Alex Barszczewski, Renata Dziewońska, pod przewodnictwem redaktor naczelnej i wydawcy magazynu Law Business Quality Ilony Adamskiej, uhonorowało 38 wyjątkowych Lwic Biznesu. Wśród nich znalazła się Agnieszka Janisz z warszawskiej Kliniki Korona!

- Decyzję o przyznaniu statuetki Lwice Biznesu 2017 mojej osobie odbieram jako prawdziwy zaszczyt. Wyróżnienie to stanowi dla mnie potwierdzenie faktu, że Klinika Korona to miejsce, które łącząc świat urody i zdrowia, spełnia swą misję. Nagroda ta jest wyróżnieniem nie tylko dla mnie, ale dla naszego całego zespołu. Korzystając z okazji bardzo dziękuję moim współpracownikom, którzy razem ze mną doskonalą i rozwijają firmę przyjazną Kobietom - mówi wzruszona laureatka, Agnieszka Janisz.

Klinika Korona to miejsce, w którym można nie tylko zadbać o urodę pod okiem najlepszych profesjonalistów. To także placówka, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób piersi. Najlepszej jakości sprzęt i wyjątkowe podejście do każdej pacjentki to główne cechy, które sprawiły, że Klinika Korona cieszy się dziś wyjątkowym uznaniem.

Dodatkowe brawa dla Agnieszki Janisz należą się również za działalność profilaktyczną i edukacyjną podczas licznych spotkań czy warsztatów organizowanych choćby w ramach Klubu Kobiet IK Magazine:

- Dzięki tej nagrodzie zyskałam dodatkową motywację do działania. Teraz wiem, że niektóre podejmowane przeze mnie trudne decyzje były słuszne! - mówi Laureatka.

Niech te słowa będą najlepszym dowodem na to, że statuetka Lwice Biznesu 2017, którą otrzymała Agnieszka Janisz trafiła we właściwe ręce!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Lwice Biznesu 2017 dla Korony!
Cudowne miejsce, znakomici goście i niebanalna oprawa artystyczna. To znaki rozpoznawcze gali Lwice Biznesu organizowanej przez Law Business Quality. Najważniejszym punktem imprezy, jest moment przyznania statuetek tym paniom, których dokonania budzą szczególne uznanie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe