Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Nowa odsłona rodziny Krakusków

Cała rodzina Krakusków przeszła właśnie gruntowną przemianę – co prawda ich dobrze znany i lubiany smak pozostał ten sam, natomiast Bahlsen postanowił nadać im nową oprawę w postaci odświeżonych opakowań.
Któż z nas nie zna smacznych ciasteczek dostępnych w wielu wariantach smakowych, prawdziwie do wyboru i koloru: kokosowym, śmietankowym, w formie serduszek czy tak lubianym smaku maślanym. Ta największa na rynku polskim marka ciastek to prawdziwy fenomen – dostępne od kilkudziesięciu lat, niezmiennie cieszą podniebienie wyszukanym smakiem, któremu nie można się oprzeć. Łączą legendarną smakowitość z nowoczesnością – i takie też hasło przyświeca nowej strategii sprzedażowej marki. Zmiana pozycjonowania znajdzie swoje odzwierciedlenie na poziomie całego segmentu marki.

Modyfikacji uległ przede wszystkim logotyp – od teraz jest on nieco większy, nadając opakowaniu unikalny charakter i natychmiastową rozpoznawalność. Większa nazwa rodzaju ciasteczek ułatwi ich identyfikację, a rozróżnienie poszczególnych wariantów produktowych ułatwiają natomiast charakterystyczne banderole oraz nowoczesna prezentacja produktu, która pomoże konsumentowi odnaleźć swój ulubiony wariant Krakusków.

Zmiany zachodzą także w innych produktach Krakusków – Paluszkach, w których jeszcze bardziej podkreślono apetyczność produktu, oraz Petit Beurre i Maltankach, gdzie w nowej szacie graficznej wyraźnie daje się odczuć powiew nowoczesności. Gruntowna zmiana strategii marki powiązana jest także z modyfikacjami w kluczowych dla marki segmentach ciastek kruchych i kruchych z czekoladą. Tu powiększono opakowania w dziewięciu najważniejszych produktach o średnio 20-30%. Wiąże się to z oczekiwaniami konsumentów, którzy pragną oferowania ich ulubionych ciasteczek w dużych, rodzinnych opakowaniach przy zachowaniu przystępnej ceny.

W ramach wprowadzenia nowej platformy pozycjonowania przewidziane jest silne wsparcie działań reklamowych ATL i BTL. Kampania będzie widoczna w telewizji oraz Internecie w kanałach komunikacji marki. Krakuski zyskają nową stronę WWW, która ruszy już niebawem.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Nowa odsłona rodziny Krakusków
Cała rodzina Krakusków przeszła właśnie gruntowną przemianę – co prawda ich dobrze znany i lubiany smak pozostał ten sam, natomiast Bahlsen postanowił nadać im nową oprawę w postaci odświeżonych opakowań.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe