Poniedziałek, 10 grudnia 2018r. Danieli, Bohdana, Julii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Salon profesjonalnego przytulania

Na polski rynek trafiła niespotykana wcześniej usługa - profesjonalne przytulanie. Już teraz w Warszawie można umówić się na wizytę w salonie profesjonalnego przytulania. U podstaw przedsięwzięcia leżą naukowe dowody - dobroczynny wpływ przytulania na nasze zdrowie i samopoczucie.
Gdy za oknem panuje szarość i jesienna słota, a do spadku energii przyczyniają się też krótkie dni i brak słońca, szukamy różnych sposobów na poprawienie sobie nastroju. Doniesienia naukowców mówią, że jednym z niezawodnych sposobów na poprawę naszej kondycji psychicznej i fizycznej jest przytulanie. Dlaczego więc nie skorzystać z relaksującej sesji przytulania u specjalisty?

Sylwia Kalinowska i Magdalena Fiałkowska - założycielki salonu profesjonalnego przytulania "przytulanie.pl" postanowiły przeszczepić na polski rynek usługę, która z powodzeniem funkcjonuje w takich krajach jak USA czy Wielka Brytania. Są przekonane, że także u nas istnieje ogromne zapotrzebowanie na usługi profesjonalnego przytulania, gdyż powszechnie cierpimy na niedobór czystego, ludzkiego dotyku, ciepła i bliskości pozbawionej konotacji seksualnych. Usługa skierowana jest nie tylko do singli czy osób samotnych, ale także tych, które pozostają w związkach i po prostu chcą korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą sesja profesjonalnego przytulania.

Magdalena Fiałkowska: - W kodeksie naszych zasad na pierwszym miejscu znajduje się wzajemny szacunek i otwartość na emocje drugiego człowieka. W takich warunkach spotkanie z przytulaczem daje poczucie harmonii, relaksu i uspokojenia.

Sylwia Kalinowska: - Robimy wszystko, aby dać klientom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Przed sesją rozmawiamy, rozwiewamy wątpliwości, cierpliwie tłumaczymy, na czym polega nasza usługa. Dostosowujemy sesję do potrzeb osób, które nas odwiedzają, zależy nam, żeby czuły się tu po prostu dobrze.Na czym to polega?

Spotkania odbywają się w specjalnie przygotowanej przestrzeni, w kojącej, relaksującej atmosferze. Podczas sesji, która trwa od 30 minut nawet do kilku godzin, klient znajduje się pod opieką profesjonalnego przytulacza. Przytulanie ma charakter platoniczny, jest pozbawione erotyki, klient i personel cały czas pozostają w ubraniu. Na spotkaniach zaspokajana jest potrzeba bliskości, akceptacji i czystego dotyku z drugim człowiekiem. To naturalna część naszego człowieczeństwa.

Jakie korzyści?

Przytulanie poprawia samopoczucie, pomaga przezwyciężać negatywne emocje, zwiększa samoocenę i poczucie bezpieczeństwa, stanowi niezastąpioną broń w walce ze stresem. Badania naukowe dowodzą, że przytulanie ma korzystny wpływ na nasze zdrowie. Podczas przytulania organizm wytwarza oksytocynę, która ma właściwości relaksujące, obniża poziom napięcia i lęku. Przytulanie poprawia także działanie systemu nerwowego i odpornościowego, pozytywnie wpływa na pracę serca oraz reguluje ciśnienie krwi.

Praca marzeń?
Otwarcie salonu profesjonalnego przytulania to dla niektórych także szansa na pracę w zawodzie marzeń. Poszukiwane są osoby z powołaniem do platonicznego, przyjacielskiego przytulania, charakteryzujące się wysokim poziomem empatii i umiejętności interpersonalnych, a jednocześnie gotowe włożyć wysiłek w przejście szkolenia i specjalistycznego treningu.

Więcej na http://www.przytulanie.pl/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Salon profesjonalnego przytulania
Na polski rynek trafiła niespotykana wcześniej usługa - profesjonalne przytulanie. Już teraz w Warszawie można umówić się na wizytę w salonie profesjonalnego przytulania. U podstaw przedsięwzięcia leżą naukowe dowody - dobroczynny wpływ przytulania na nasze zdrowie i samopoczucie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Chyba czas najwyższy zacząć doceniać takie usługi jak przytulnie. Świetna robota.. Chyba każdy chce się poprzytulac a teraz nawet jak nie masz do kogo, to można
Hubi  2017-10-31 19:42:41
Bardzo oryginalny pomysł, może okazać się, że dużo osób tego potrzebuje;)
Dorota 2017-10-30 21:04:16
Cieszę się, że w końcu w Polsce ktoś, coś takiego zrobił. Trochę kontrowersyjne, ale kiedyś też kontrowersyjna była wizja okrągłej planety, latania samolotem i całej psychoterapii. Trzymam kciuki!:)
Gocha 2017-10-30 18:38:39


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe