Niedziela, 21 października 2018r. Celiny, Hilarego, Janusza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Pierwsze spotkanie Zero Waste

7 listopada o godzinie 18.00 Polskie Stowarzyszenie Zero Waste zaprasza na pierwsze spotkanie Zero Waste - grupy w Warszawie. Spotkamy się, by dobrze i miło spędzić czas. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich - tych obeznanych z ideą Zero Waste i wprowadzających ją w swoje życie...
... oraz tych, którzy nie bardzo wiedzą, co to jest, ale chętnie dowiedzą się więcej. 

Razem możemy się wzajemnie inspirować, uczyć od siebie, dzielić osiągnięciami i pomysłami. Miło powitamy również przedsiębiorców, wytwórców, właścicieli. Tych, którzy prowadzą biznesy i inicjatywy w duchu Zero Waste. Opowiedzcie nam o tym czym się zajmujecie i jakie zmiany wprowadzacie w swoich firmach, by przyczynić się do zmniejszenia ilości produkowanych śmieci. 

Na spotkaniu wydarzyć się może wszystko - zachęcamy do zawiązywania znajomości, przyjaźni, relacji partnerskich i biznesowych. Jeśli chcecie zaprezentować swoje osobiste zero wastowe gadżety - również zachęcamy!

Zobaczmy, jak wspaniali mogą być ludzie, którzy tworzą świat Zero Waste!

Zero Waste to styl życia zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. Zero Waste łączy się z myśleniem minimalistycznym, ekologicznym i etycznym w każdym aspekcie życia.

- Celem naszych działań jest także zmiana sposobu myślenia o "odpadach" na rzecz postrzegania ich jako cenne zasoby - surowce, których nie powinniśmy marnować dla dobra nas samych i przyszłych pokoleń.
- mówią organizatorzy. 

7 listopada (wtorek), godz. 18.00
Restauracja SHUK ul. Grójecka 107, Warszawa

FB: http://www.facebook.com/events/135499290505956

Wstęp wolny!

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste

www: http://zero-waste.pl/
www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieZeroWaste/ 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Pierwsze spotkanie Zero Waste
7 listopada o godzinie 18.00 Polskie Stowarzyszenie Zero Waste zaprasza na pierwsze spotkanie Zero Waste - grupy w Warszawie. Spotkamy się, by dobrze i miło spędzić czas. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich - tych obeznanych z ideą Zero Waste i wprowadzających ją w swoje życie...
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe