Poniedziałek, 19 listopada 2018r. ELŻBIETY, PAWŁA
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zostało jedynie pięć dni na zgłoszenia

Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik jeszcze tydzień czekają na szkoły, które wspólnie z nimi stworzą Drużynę Energii. Termin zgłoszeń upływa 13 listopada.
- Już ponad 300 szkół zgłosiło chęć udziału w Drużynie Energii i bawi się wspólnie z nami, co nas bardzo cieszy. Pozostał jeszcze tydzień, więc wciąż czekamy na kolejnych uczestników. Nie zapominajcie, że zgłoszenia może dokonać jedynie nauczyciel, a jego dopełnieniem jest nadesłanie filmu pokazującego, jak sportowa jest wasza szkoła. Czekamy z ”Igłą”, Krzychem i Turbokozakiem - zachęca do wspólnej zabawy Marek Citko, piłkarz, były reprezentant Polski.

DRUŻYNA ENERGII to ogólnopolski turniej sportowo-edukacyjny skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu poprzez wykorzystanie ich fascynacji nowymi technologiami. Drużyna Energii łączy aktywności on-line z hartowaniem sportowego ducha.

Ambasadorzy Drużyny Energii poprzez ćwiczenia publikowane w internecie będą zachęcać młodzież do ich wykonywania w realu. Na najbardziej aktywne i zaangażowane szkoły czekają atrakcyjne nagrody - wyposażenie sali gimnastycznej, jak też nagrody indywidualne dla uczniów - stroje od New Balance i wspólny trening z Ambasadorami. A wszystko pokaże Bartek Ignacik w swoim programie „Turbokozak”. 

 


Zgłoszenie do Drużyny Energii jest bardzo proste:


1. Wchodzicie na stronę DruzynaEnergii.pl

2. Nauczyciel wypełnia formularz i zapisuje szkołę do Drużyny Energii

3. Nagrywacie krótki filmik o tym, jak sportowa jest wasza szkoła, który przesyłacie do nas za pośrednictwem strony turnieju.

Proste? Zatem do działa! Zapisy trwają do 13 listopada!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zostało jedynie pięć dni na zgłoszenia
Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik jeszcze tydzień czekają na szkoły, które wspólnie z nimi stworzą Drużynę Energii. Termin zgłoszeń upływa 13 listopada.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe