Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Abonament Legimi dostępny na Kindle

Niemożliwe stało się możliwe! Ucieszył się jeden z blogerów na wieść, że posiadacze najpopularniejszej marki czytników e-booków zyskają dostęp do abonamentu Legimi, największej bazy książek elektronicznych w Polsce. Liczba posiadaczy urządzeń marki Kindle szacowana jest na trzysta tysięcy, co stanowi ponad dwie trzecie wszystkich czytników w Polsce.
Subskrypcja Legimi na Kindle oznacza dostęp do ponad 7000 tytułów, wśród nich takich hitów ostatnich miesięcy, jak najnowsza część sagi „Millennium” Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagerkrantza, Wilcze leże Andrzeja Pilipiuka czy Zapisane w wodzie Pauli Hawkins, autorki bestsellerowej Dziewczyny z pociągu (także dostępnej w ofercie). Są także tytuły nagradzane – m.in. Nike 2017 (Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka Cezarego Łazarewicza) oraz książki tegorocznego Noblisty Kazuo Ishiguro. Katalog z każdym dniem poszerzany jest o kolejne cenione przez czytelników tytuły.

Przypomnijmy, że w ramach abonamentu Legimi czytelnicy mogą korzystać z dowolnych dostępnych w ramach wybranego pakietu tytułów płacąc stałą miesięczną kwotę. Usługa udostępniona posiadaczom czytników Kindle z dotykowymi ekranami obejmuje następujące pakiety:

- ebooki bez limitu (od 32,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 7 nowych ebooków co miesiąc

- ebooki + audiobooki bez limitu (od 39,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 10 nowych ebooków co miesiąc

W ramach wykupionego pakietu użytkownik Kindle może korzystać także z trzech dodatkowych urządzeń (smartfon, tablet, komputer) z nielimitowanym dostępem do całego katalogu abonamentowego (ponad 20 000 ebooków i audiobooków). Aby podłączyć drugi czytnik ebooków do konta należy po aktywacji dopłacić 20 zł miesięcznie.

Z Kindle skorzystają też subskrybenci w ofertach operatorów komórkowych (Play, T-Mobile, Plus). Wyłączeni z niej będą natomiast (przynajmniej w okresie kilku najbliższych miesięcy) posiadacze pakietów bibliotecznych.

W celu skorzystania z subskrypcji na Kindle konieczne jest pobranie aplikacji Legimi na komputer. Na start dostępna jest wersja dla oprogramowania Windows, a w ciągu kilku tygodni planowane jest przygotowanie wersji na Mac OS. Synchronizacja konta Legimi z Kindle konieczna będzie raz na miesiąc (w wypadku braku synchronizacji nie będzie możliwe dalsze otwieranie plików z ebookami).

Jednocześnie z udostępnieniem subskrypcji na Kindle do Legimi wraca unikatowa oferta czytnik za 1 zł. Dostępne są trzy modele czytników: PocketBook Touch Lux 3 (również w najnowszej wersji Gold), inkBOOK Prime i inkBOOK Classic 2.

https://www.legimi.pl/kindle/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Abonament Legimi dostępny na Kindle
Niemożliwe stało się możliwe! Ucieszył się jeden z blogerów na wieść, że posiadacze najpopularniejszej marki czytników e-booków zyskają dostęp do abonamentu Legimi, największej bazy książek elektronicznych w Polsce. Liczba posiadaczy urządzeń marki Kindle szacowana jest na trzysta tysięcy, co stanowi ponad dwie trzecie wszystkich czytników w Polsce.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe