Poniedziałek, 19 listopada 2018r. ELŻBIETY, PAWŁA
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Personalizacja – dlaczego lubimy czuć się wyjątkowo?

Każdy z nas lubi mieć coś wyjątkowego, innego niż wszyscy, albo przynajmniej niż większość. Kwestia ta dotyczy przedmiotów które posiadamy, ale także życia codziennego: pasji, hobby, miejsc które odwiedzamy czy aktywności które podejmujemy. Choć w wielu sytuacjach lubimy być jak inni, od czasu do czasu chcemy się wyróżnić. Odpowiedzią na taką potrzebę jest personalizacja.
Spersonalizowanie ubrań i dodatków to sposób na oryginalność i niepowtarzalność, który pozwala wyróżnić się z tłumu i stworzyć indywidualny styl.

Twoje i tylko Twoje

Personalizacja pojawia się na wielu polach, jednak głównym cel zawsze jest jeden - stworzyć wrażenie wyjątkowości i niepowtarzalności, nawet jeśli mówimy o czymś co jest masowo dostępne. Przykładem mogą być spersonalizowane etykiety Coca-Coli, oryginalna obudowa na telefon czy naszywka z imieniem na kołnierzyku koszuli lub grawer na okładce kalendarza. Teoretycznie każdy może kupić dany produkt, jednak jeśli wprowadzimy drobny motyw personalizacji, mamy wrażenie, że tylko my jesteśmy jego szczęśliwymi posiadaczami.

Wszystko co pozwoli nam dostosować produkt do naszych wymagań i preferencji, sprawi, że osiągniemy wrażenie wyjątkowości. To także namiastka luksusu, ponieważ tak właśnie postrzegamy limitowane kolekcje lub przedmioty wykonywane na indywidualne zamówienie.

Dopasowanie do indywidualnego stylu

Nawet najbardziej wymagający klient dzięki personalizacji szybciej dopasuje produkt do siebie i swoich preferencji, zarówno jeśli chodzi o garderobę, jak i dodatki do niej. Coraz więcej firm jubilerskich świadczy usługę wyboru elementów, ich modyfikacji i grawerowania biżuterii. Popularna jest również biżuteria artystyczna, której pojawiają się pojedyncze egzemplarze.

Personalizowane obuwia to również ciekawe zjawisko. Zwykle odbywa się na etapie produkcji według wcześniejszych wskazówek klienta. Duże i znane marki oraz małe zakłady szewskie oferują klientom wachlarz możliwości wyboru materiału, koloru, sposobu łączenia elementów i dodatków. Co ciekawe, istnieją również firmy, które zajmują się modyfikacją gotowego już obuwia – wystarczy zgłosić przez internetową platformę swoje ulubione buty, zaproponować zmiany i czekać na oryginalny efekt końcowy.

Kobiety i mężczyźni mają obecnie ogromy wybór produktów, które mogą dopasować do swoich potrzeb. Nie dotyczy to jedynie walorów estetycznych i jakościowych, takich jak kształt, kolor, zdobienia czy materiał wykonania – personalizacja jest również odpowiedzią na idealne dopasowanie do sylwetki. Wizyty u krawca, które kiedyś były koniecznością w sytuacji braków w sklepach, dziś stają się wyborem, dla osób ceniących jakość, kunszt wykonania oraz indywidualny styl.

Szyte na miarę garnitury czy sukienki to gwarancja pełnej wygody. Klienci cenią sobie, gdy mają wpływ na cały proces produkcji. Coraz więcej firm daje taką możliwość, również przez internet, czego przykładem jest polska marka Manblu, specjalizująca się w szyciu kurtek puchowych na miarę. Dzięki wygodnemu kreatorowi, klient może szybko i łatwo zakupić w pełni spersonalizowany produkt.

Personalizacja garderoby to rozwiązanie dla osób chcących czuć się komfortowo i samodzielnie decydować o dodatkach oraz funkcjonalnościach. Nie każdy może pozwolić sobie na haute couture od projektanta, tymczasem opcja zindywidualizowania projektu daje tego namiastkę. Stąd właśnie rosnąca popularność marek odzieżowych, które aktywnie angażują klienta w proces produkcji jego ubrań.

http://manblu.com/pl/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Personalizacja – dlaczego lubimy czuć się wyjątkowo?
Każdy z nas lubi mieć coś wyjątkowego, innego niż wszyscy, albo przynajmniej niż większość. Kwestia ta dotyczy przedmiotów które posiadamy, ale także życia codziennego: pasji, hobby, miejsc które odwiedzamy czy aktywności które podejmujemy. Choć w wielu sytuacjach lubimy być jak inni, od czasu do czasu chcemy się wyróżnić. Odpowiedzią na taką potrzebę jest personalizacja.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe