Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. Jolanty, Łukasza, Olimpii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Pierwsze takie wydarzenie w Poznaniu!

2 grudnia w Poznaniu odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Eksperci oraz konkursy czekają. Do wygrania m.in. łóżeczko dla dziecka o wartości 399 zł! Jeżeli jesteś przyszłą mamą lub spodziewającym się potomka tatą to te warsztaty są dla Ciebie!
Zapraszamy przyszłych rodziców wraz z osobą towarzyszącą. Zapisy już trwają na stronie familie.pl!

Familie z cyklem warsztatów „Przygoda z macierzyństwem”, stworzonym przed laty przez zaangażowane mamy, podróżuje po Polsce. Tym razem odwiedzamy Poznań, by wraz ze ekspertami, położnymi i specjalistami zawodowo zajmujący się tematyką rodzicielską spotkać się z przyszłymi rodzicami. Chcemy podzielić się z Wami zebraną przez lata wiedzą i doświadczeniem, pomóc w przygotowaniach na nadejście maluszka oraz odpowiedzieć na nurtujące Was pytania.

Przygotowaliśmy wiele ciekawych prelekcji i niespodzianek, wystąpią m.in.:

• Doktor Joanna Gzik – pediatra z długoletnim stażem z Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej opowie o tym, dlaczego warto stosować leki homeopatyczne, które w naturalny sposób pobudzają mechanizmy obronne organizmu i przyspieszają proces zdrowienia.

• Pani Monika Huntjens – Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka doradzi rodzicom, co robić by niemowlak spokojnie spał, a rodzice nie byli przemęczeni nocnym czuwaniem.

• Ekspert Polskiego Banku Komórek Macierzystych opowie Wam o popularnej teraz metodzie bankowania, przechowywania krwi pępowinowej.

Na warsztatach będzie czas na indywidualne konsultacje rodziców ze specjalistami. Czeka na Was również mnóstwo atrakcji i konkursy ze wspaniałymi nagrodami, takimi jak: łóżeczko dla dziecka o wartości 399 zł, kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, zestaw pościeli oraz bon na bankowanie krwi pępowinowej o wartości 600zł.

Dla każdej mamy, w podziękowaniu za udział, przygotowaliśmy upominki – wyprawkę pełną przydatnych prezentów!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na Waszą wygodę i przygotowane podarunki liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do zapisów!

Warsztaty odbędą się 2 grudnia, w godz. 11-15 w Concordia Design na ul. Zwierzynieckiej 3. 


Więcej szczegółów oraz zapisy: www.familie.pl, zakładka „Warsztaty” lub bezpośrednio pod linkiem: http://www.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-przyszlych-rodzicow-Przygoda-z-macierzynstwem-wez-udzial-w-pierwszym-takim-wydarzeniu-w-Poznaniu,12614,1.html

Do zobaczenia na „Przygodzie z macierzyństwem”. 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Pierwsze takie wydarzenie w Poznaniu!
2 grudnia w Poznaniu odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Eksperci oraz konkursy czekają. Do wygrania m.in. łóżeczko dla dziecka o wartości 399 zł! Jeżeli jesteś przyszłą mamą lub spodziewającym się potomka tatą to te warsztaty są dla Ciebie!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe