Poniedziałek, 19 listopada 2018r. ELŻBIETY, PAWŁA
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zimowa Lista Przebojów Planety Kobiet

Już za tydzień pierwszy konkurs z prestiżową marką WOJAS w którym do wygrania będą eleganckie buty na zimę. 31 grudnia premiera długo wyczekiwanej płyty Dja i producenta Krist Van D, który mijający rok podsumowuje specjalną płytą z piętnastoma największymi swoimi hitami. Rok 2018 zapowiada się dla artysty naprawdę gorąco i ... przebojowo.
Nowe nagrania i wizerunek, clipy na najwyższym europejskim poziomie. Naszych czytelników przez całą zimę będziemy obdarowywać tym specjalnym kolekcjonerskim krążkiem. Nie zabraknie też spotkania z jubilatem. Płyta Krist Van D nie będzie jedyną pozycją,  którą Wam zaprezentujemy. Do Waszych rąk trafią krążki Epyre One, Beaty Mańkowskiej i składanki Planeta Hitów vol. 1 i 2.

O dobre samopoczucie prezenterów całej zimowej zabawy dbają firmy: CHARAKTERNI i WOJAS (buty w których nie straszna Wam będzie sroga zima).

Zapraszamy zespoły disco polo i dance do udziału w plebiscycie Planeta Hitów. Artystów nagradzać będzie publiczność i jury związane z naszymi tytułami prasowymi.

„ZŁOTA NUTA – DISCO DANCE" - takie trofea będziemy wręczać podczas nadchodzącej zimy 2018. Wykonawcy, którzy chcą zaprezentować się podczas „Muzycznej Zimy 2018” proszeni są o kontakt: onemediagroup@interia.pl do 15 grudnia 2017 roku.

Gwiazda Planety Kobiet: Grupa SONITUS

Grupa wokalna "Sonitus" Grupa wokalna "SONITUS" powstała 4 lata temu idąc w ślad za ogólnoświatową kreatywnością ludzi po 50. roku zycia. Zaprzeczając stereotypom, jak mówią wokalistki zespołu:

- Chcemy udowodnić że po pięćdziesiątce to tylko jeden z etapów zycia i że można robić wiele ciekawych rzeczy,rozwijając swoje zainteresowania. Każdy człowiek bez względu na wiek ma prawo do radości i realizacji swoich pasji. Stąd zrodził się pomysł na stworzenia zespołu wokalnego, tym bardziej że każda z nas miała w przeszłości kontakt z muzyką i śpiewem. 

Opiekę artystyczną i muzyczną obiął znany polski muzyk, kompozytor i aranżer Bernard Sołtysik. (min.założyciel i kier,muzyczny legendarnej grupy wokalnej PRO CONTRA oraz Zespołu z piosenkarką GAYGA) Debiutancka płyta Zespołu pt."ZAWSZE JEST WŁAŚCIWY CZAS " (wydanej przez RegioRecords-Universal Polaka) cieszyła się duża popularnością.

- Piosenki nasze mówią o radości i drobnych problemach życia. Z pełną świadomością nawiązujemy do stylu muzyki lat 50,60,70 ubiegłego wieku. Na płycie znalazło się kilka znanych piosenek z przewagą naszych oryginalnych propozycji. Grupa wokalna SONITUS odniosła wiele sukcesów, została zauważona przez media - radio, telewizję i prasę (m.in.Piosenka "Greckie wino" przez 8 tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu w plebiscycie "Szlag Lista - Radia Silesia zdobywając zaszczytny tyuł PIOSENKA ROKU).

- Osiągaliśmy również wysokie notowania w plebiscycie - Top 10 Hits "Wakacyjna lista przebojów Planety Kobiet" Małopolska TV24). Podobnie druga piosenka „Co to za Pan” na tej liście.

Występy zespołu cieszą się dużym uznaniem i bardzo dobrym przyjęciem przez publiczność. Grupa Sonitus z dużym sukcesem zaprezentowała się poza granicami naszgo kraju, w węgierskim Teatrze Narodowym w Miszkolcu podczas Święta Polonii Węgierskiej oraz na koncertach w mieście Edelany.

Grupa Sonitus jest laureatem nagrody STAROSTY Powiatu Będzińskiego w dziedzinie kultury za 2014 rok. W tym roku ukazał się drugi krążek GRUPY WOKALNEJ SONITUS pt. "Karuzela Życia". Piosenka z tej właśnie płyty pt.”Książęce Dukaty" zdobyła pięciokrotnie pierwsze miejsce zdobywając pięć gwiazdek na SZLAGIEROWEJ LIŚCIE przebojów TVS SILESJA i będzie walczyła o piosenkę roku 2017 wśród 10 piosenek, które zdobyły pięć gwiazdek. Jest również w naszym „Zimowym” zestawieniu Planety Kobiet.

TOP 5 „MUZYCZNA ZIMA 2018 – PLANETA HITÓW"

Listę przebojów prezentują: DIETA NA 5 (
https://www.facebook.com/dietana5) & WOJAS (https://www.facebook.com/WojasPolska)

1. JESTEŚMY DLA SIEBIE - BEATA MAŃKOWSKA
https://www.youtube.com/watch?v=V3Y4qrFs2eY

2. THE SPECTRE – ALAN WALKER
https://www.youtube.com/watch?v=wJnBTPUQS5A

3. IN THE ARMY NOW 2017 – CAPITAN JACK
https://youtu.be/uAnqcJr389M

4. NAJPIĘKNIEJSZA DZIEWCZYNO – THOMAS BAND
https://youtu.be/_qssilObsZo

5. PODATEK OD MIŁOŚCI – KAYAH & GRZEGORZ HYŻY
https://youtu.be/8T8hI9nRZIM

Plebiscyt na przebój i wykonawcę roku  „Muzycznej Zimy 2018” 


Głosy wysyłamy na adres: onemedia@interia.pl 

Na Listę Przebojów zapraszają DEE JAY MIX CLUB (https://www.facebook.com/DeejayMixClub/?fref=ts) i ONE MEDIA GROUP (https://www.facebook.com/ONE-MEDIA-GROUP-445998735775960).

Głosy z propozycjami do listy przebojów wysyłamy na adres: onemedia@interia.pl

TOP 10 VICTORIA ODSZKODOWANIA (https://www.facebook.com/Victoria-Odszkodowania-953125731468820/?ref=br_rs) not: 243 / 244 z dnia 04.12. / 07.12. 2017 r.


1. Fantasy – George Michael feat: Nile Rodgers
2. You’re My Heart …( 2017 ) - Modern Talking
3. Viente Pa”Ca – Ricky Martin feat: Maluma
4. My Radio – Empyre One & Enerdizer
5. Thriller ( rmx) – Michael Jackson
6. More Than Friends – James Hype feat: Kelli – Legin
7. In The Army Now 2017 – Capitan Jack
8. Legendary – Welshly Arms
9. Tell Me Who – Vanotek feat: Eneli (NOWOŚĆ)
10. How Long – Charlie Puth (NOWOŚĆ)

TOP 10 NOMAK (https://www.facebook.com/nomakpl) not: 243 / 244 z dnia 04.12. / 07.12. 2017 r.

1. Żyje się tylko raz – Top One
2. Weronika z Tica – Sweet Boys
3. Lećmy wysoko – Alex
4. U-La La - Senzy Boyz
5. Agatka – Diwers Dance
6. Wiesz że chcę (Dj.Bocianus rmx) – Mnich
7. Oczy pełne łez 2017 – Lider Dance
8. Jedziesz na maxa – Two Boys
9. Najpiękniejsza dziewczyno – Thomas Band (NOWOŚĆ)
10. Taka miłość – The Brothers (NOWOŚĆ)

TOP10 PL IXSO BIO (https://www.facebook.com/IXSOBIO) not: 243 / 244 z dnia 04.12. / 07.12. 2017 r.

1. Mimochodem – Anna Wyszkoni
2. Jej oczu blask – No Brothers
3. Jesteśmy dla siebie – Beata Mańkowska
4. Tata – Zakopower & Atom String Quartet
5. Zagubiony – Enej
6. Letni wiatr – Beata
7. Otuleni - Lady Pank
8. Pali się – Cleo feat: Sitek
9. Jak an karuzeli – Sonitus (NOWOŚĆ)
10. Podatek od miłości – Kayah & Grzegorz Hyży (NOWOŚĆ)

Planeta Kobiet poleca:

Muzeum Figur Woskowych
Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

Współpraca: Disco Polowy Dziadek – Agencja koncertowa Disco Polo
https://www.facebook.com/jerzy.chomentowski.1

Opracował: Redakcja Muzyczna MTV24.TV & One Media Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zimowa Lista Przebojów Planety Kobiet
Już za tydzień pierwszy konkurs z prestiżową marką WOJAS w którym do wygrania będą eleganckie buty na zimę. 31 grudnia premiera długo wyczekiwanej płyty Dja i producenta Krist Van D, który mijający rok podsumowuje specjalną płytą z piętnastoma największymi swoimi hitami. Rok 2018 zapowiada się dla artysty naprawdę gorąco i ... przebojowo.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe