Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

MLM bez tajemnic. Prezent, który inspiruje!

Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie i dla "starych wyjadaczy". Dla chcących działać na szeroką skalę i tych, którym dopiero marzy się własna firma - dla każdej z tych osób książka "MLM bez tajemnic" będzie wymarzonym prezentem na Gwiazdkę! Książkę poleca redakcja portalu Planetakobiet.com.pl.
Co podarować wschodzącym gwiazdom biznesu na Gwiazdkę? Pomysłów jest wiele, zamiast jednak wybierać niepraktyczne, choć cieszące oko drobiazgi, modne przez jeden sezon gadżety, czy przypadkowe bibeloty, lepiej postawić na podarunek, który będzie źródłem wiedzy i który sprawi, że obdarowana nim osoba zacznie lepiej planować swe działania, dzięki czemu przybliży się do osiągnięcia sukcesu. Wszystkie te założenia spełnia książka Anny Suskiej "MLM bez tajemnic". Na jej kartach Autorka, która od lat zajmuje się personal brandingiem, zdradza sekret udanego biznesu, który sama poznała od podszewki:

- „MLM bez tajemnic” powstał z potrzeby dania innym informacji na temat biznesu, z którym można wystartować bez dużego przygotowania czy kapitału. Jako praktyk biznesu tradycyjnego pokazuję plusy i minusy tego rozwiązania. Podczas pracy nad książką przyświecała mi idea, aby podzielić się doświadczeniami z marketingiem sieciowym, inaczej zwanym MLM (ang. multi-level marketing), który jest już dziś sprawdzonym modelem biznesowym. Miliony ludzi na całym świecie zarabiają, wykorzystując marketing sieciowy,więc jeśli ktoś szuka sposobu na dodatkowy dochód przy minimalnym wkładzie finansowym, dobrym pomysłem może być praca w tej branży
. - mówi Autorka książki "MLM bez tajemnic".

- Książkę tę dedykuję wszystkim osobom prowadzącym własną działalność, którzy mogą budować drugie źródło dochodu, wykorzystując swoją bazę klientów. Osobom pracującym na etacie i każdej osobie, która chce zmienić coś w swoim życiu.


Wielkim atutem książki "MLM bez tajemnic" jest fakt, że nie znajdziemy na jej kartach utartych frazesów czy ogólników, które nic nie wnoszą. Zamiast tego poradnik Anny Suskiej zawiera konkretne rady i wskazówki oraz prawdziwe historie osób, które odważyły się podążać tą innowacyjną drogą w biznesie.

Książka, która wyszła spod pióra Anny Suskiej to nieocenione źródło inspiracji - dzięki praktycznemu podejściu do tematu może stać się przysłowiowym kamyczkiem, który wywoła lawinę pozytywnych zmian. Słowem - "MLM bez tajemnic" to idealny prezent dla przedsiębiorczych oraz dla osób, które dopiero aspirują do tego miana!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
MLM bez tajemnic. Prezent, który inspiruje!
Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie i dla "starych wyjadaczy". Dla chcących działać na szeroką skalę i tych, którym dopiero marzy się własna firma - dla każdej z tych osób książka "MLM bez tajemnic" będzie wymarzonym prezentem na Gwiazdkę! Książkę poleca redakcja portalu Planetakobiet.com.pl.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe