Niedziela, 18 listopada 2018r. KLAUDYNY, TOMASZA
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kalendarz z Miss Wheelchair World 2017

Kalendarz, który łamie stereotypy, wzbudza zainteresowanie i pokazuje piękno BEZ BARIER… czyli Kalendarz z finalistkami wyborów Miss Wheelchair World 2017 na rok 2018. Na dwunastu jego kartach – dwadzieścia cztery przepiękne kobiety, które pokazują, że piękno nie ma barier, a niepełnosprawność nie jest wyznacznikiem człowieczeństwa.
– Wybory Miss Wheelchair World to pierwszy tak duży projekt, realizowany by walczyć z dyskryminacją nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Organizatorem tego niezwykłego wydarzenia była Fundacja Jedyna Taka, a jego gospodarzem Miasto Stołeczne Warszawa. Mamy jednak świadomość jak wiele w tej dziedzinie jest jeszcze do zrobienia oraz że warto motywować innych do działania… Projekt Miss Wheelchair World jak i podsumowujący go kalendarz powstał z myślą o zmianie wizerunkowej kobiet poruszających się na wózku inwalidzkim na całym świecie. Dziękujemy wszystkim partnerom*, którzy wspierali nas podczas organizacji wyborów Miss Wheelchair World 2017 oraz przyczynili się do powstania tego niezwykłego kalendarza. Kalendarza, który jest odważny i niebanalny łamie stereotypy, walczy z dyskryminacją, wzbudza zainteresowanie i pokazuje piękno BEZ BARIER. – mówią organizatorzy i pomysłodawcy projektu.

Zdjęcia do kalendarza wykonali Katarzyna Gwizdoń-Ciachorowska (What Katie Shot) oraz Dawid Fuz (13w13). A dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na działania Fundacji Jedyna Taka.

Kalendarz można nabyć za pośrednictwem portalu allegro: http://allegro.pl/kalendarz-miss-wheelchair-world-2017-na-2018-i7089660993.html#thumb/4

Koszt kalendarza to 25,00 zł plus koszt wysyłki.

 


* Partnerzy konkursu:

– Partner Główny: Hotel Raddison Blu Sobieski
– Partner Złoty: Quickie Wheelchairs, SOD – Paweł Janiszewski, Hummel Polska, Lifestyle Designers, KLINIKA UZDROWISKOWA „POD TĘŻNIAMI” im. JANA PAWŁA II – SPÓŁDZIELNIA USŁUG MEDYCZNYCH, Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o., urbaninfo.tv, Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.
– Partner Srebrny: Hairmate, Rafcar, Stricker, PRIMAMODA
– Partnerzy Fundacji Jedyna Taka: Quickie Wheelchairs, SOD – Paweł Janiszewski, Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o., Polski HR – A-Trybut S.A. Agencja zatrudnienia osób niepełnosprawnych, Nipplex, GO-CAB Sp. z o.o., superoslony.pl, Elastic Sp. z o. o.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kalendarz z Miss Wheelchair World 2017
Kalendarz, który łamie stereotypy, wzbudza zainteresowanie i pokazuje piękno BEZ BARIER… czyli Kalendarz z finalistkami wyborów Miss Wheelchair World 2017 na rok 2018. Na dwunastu jego kartach – dwadzieścia cztery przepiękne kobiety, które pokazują, że piękno nie ma barier, a niepełnosprawność nie jest wyznacznikiem człowieczeństwa.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe