Środa, 20 marca 2019r. Joachima, Kiry, Maurycego
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zimowa Lista Przebojów Planety Kobiet

Dzisiejszą listę rozpoczynamy od zaproszenia na prezentację filmu i premierę płyty DVD „Zamach Na Państwo” – Niewygodny Waszkiewicz. Spotkania odbędą się w Krakowie, Krynicy Zdroju, Zgierzu i Łodzi. W trakcie premierowych pokazów filmu odbywać będą się spotkania autorskie z reżyserem filmu Andrzejem Tarkowskim – Kiliszewskim.
ZAMACH NA PAŃSTWO - Niewygodny Waszkiewicz, to film, który będzie miał swoją premierę na płycie DVD w wersjach angielskiej i polskiej 31.01.2018 roku. Reżyserem filmu jest Andrzej Tarkowski-Kiliszewski na podstawie książki autorstwa Inara Vilkaste pod patronatem Imperium Kobiet, Planety Kobiet, MTV24.TV i TV VICTORIA.

 
Premiera filmu "Zamach Na Państwo" 31.01.2018 w Krakowie

Film „Zamach na Państwo”, polskiego reżysera i scenarzysty Andrzeja Tarkowskiego – Kiliszewskiego powstał w oparciu o scenariusz adoptowany, na motywach książki InaryVilkaste. Tragedia jednej rodziny przez pryzmat 10-letniej historii całego kraju. Czy można sobie wyobrazić państwo europejskie, w którym ludzie żyją pod całkowitą kontrolą służb specjalnych? Ci, którzy walczyli o system - fizycznie zostają zniszczeni ! Małżonkowie Vladimir Waszkiewicz i Inara Vilkaste doświadczali tego koszmaru "Orwellian". Akty terroru, morderstwa polityczne, porwania, korupcja w najwyższych szczeblach władzy, to świat, w którym prawa człowieka nie mają znaczenia.

Vladimir Waszkiewicz - przeżył trzy próby zamachu na życie, wobec niego ogłoszono polowanie - a wszystko dlatego, że posiadane przez niego informacje mogą zniszczyć imperium zbrodnicze całego państwa. Vladimir Waszkiewicz - w niedawnej przeszłości, był rządowym urzędnikiem wyższej rangi: Szef Wydziału ds. Przestępczości Cywilnej i Zastępca Dyrektora Służby Skarbowej Republiki Łotewskiej. Przeprowadził zaawansowane reformy, walczył z korupcją i przemytem, a w rezultacie stał się realnym zagrożeniem dla wielu wpływowych ludzi, uprawnionych i silnych od świata wielkiej polityki i przestępczości.

Dzisiaj Vladimir jest w Austrii w placówce medycznej. Inara Vilkaste jest żoną Władimira Vaszkiewicza, znanego działacza na rzecz praw człowieka i businesswoman w Europie. Pokonuje podróż z Rygi do Wiednia, aby spotkać swojego ukochanego męża. I od razu staje się jasne: życie tej rodziny, jak gotowy scenariusz do aktorskiego thrillera Hollywood, gdzie każdy dzień - jak nowy rozdział. W swoim jedynym wielkim wywiadzie Vladimir Waszkiewicz wymienia osoby, którzy stją za próbą zamachu na jego życie. Wszyscy z nich –to wyżsi urzędnicy łotewskich służb specjalnych, takich jak kontr-wywiad SAB (Urząd Ochrony Konstytucji Łotwy), KNAB (Biuro ds.zapobiegania i walki z korupcją), DP (Sicherheitspolizei), a także służby ochrony prezydenta i łotewskiego Sejmu.

Autor filmu ma podstawowe pytanie: co naprawdę jest ukryte za elewacją młodej demokracji w tym pozornie spokojnym i spokojnym kraju bałtyckim? Dziennikarskie śledztwo daje nowe spojrzenie na współczesną historię Łotwy. Okazuje się, że tragedia rodziny Vladimira Waszkiewicza - nie jest to jedyny przypadek, i technik, które dziś są wykorzystywane w celu wyeliminowania „dysydentów” –jest naprawdę szokujące. Akty terroru, morderstwa polityczne, porwania, tortury, nadzoru, nękania w mediach - i to tylko wierzchołek góry lodowej.

Analizując dokumenty świadczące o zbrodniach, które przez lata trzymane pod hasłem kodu „tajne”, - reżyser filmu dochodzi do wniosku, że na Łotwie za pieniądze europejskich podatników został zbudowany system karnej ochrony interesów jednej siły politycznej.

 


Plebiscyt „Złota Nuta” dla najlepszego gitarzysty


Wybierają czytelnicyportalu Planety Kobiet, Manager Na Obcasach, widzowie MTV24.TV i ATV Warszawa.

„Pięciu” wspaniałych, utalentowanych a każdy zasługuje na „Złotą Nutę”. W waszych rękach jest wybranie tego jednego. Głosy wysyłamy do 15 stycznia 2018 roku na adres: onemediagroup@interia.pl.

Partnerami plebiscytu są: VICTORIA ODSZKODOWANIA, DIETA NA 5 i firma NOMAK - dystrybutor napojów IXSO BIO.

Przedstawiamy Złotą „5” nominowanych do nagrody „ZŁOTA NUTA 2017"

1. Jan Borysewicz (Lady Pank)
2. Adam Kłos (Piersi)
3. Artur Kmiecik (No Brothers)
4. Grzegorz Skawiński (Kombii)
5. Jacek Polak (Mr.Pollack)

TOP 5 MUZYCZNA ZIMA 2018 – PLANETA HITÓW


Listę przebojów prezentują: DIETA NA 5 (https://www.facebook.com/dietana5) & WOJAS (https://www.facebook.com/WojasPolska)

1. PODATEK OD MIŁOŚCI – KAYAH & GRZEGORZ HYŻY
https://youtu.be/8T8hI9nRZIM

2. WIESZ ŻE CHCĘ (Dj.Bocianus rmx 2017) – MNICH
https://youtu.be/rfGnsZ6xXZI

3. THE PUNISHMENT LUXURY – OMD
https://youtu.be/2cU53wWb6UI 

4. THRILLER (RMX 2017) – MICHAEL JACKSON
https://youtu.be/b0RyiTp8gSA

5. OBIECAJ MI - BASTA
https://youtu.be/2I-7DvJtdTY

Plebiscyt WOJAS HITS Muzyczna Zima 2018


W kolejnym wydaniu naszej muzycznej rubryki pierwsi nagrodzeni.

Na Listę Przebojów zapraszają: DEE JAY MIX CLUB (https://www.facebook.com/DeejayMixClub/?fref=ts) i ONE MEDIA GROUP (https://www.facebook.com/ONE-MEDIA-GROUP-445998735775960).

Głosy z propozycjami do listy przebojów wysyłamy na adres: onemedia@interia.pl

TOP 10 VICTORIA ODSZKODOWANIA (https://www.facebook.com/Victoria-Odszkodowania-953125731468820/?ref=br_rs) not: 253 / 254  z dnia: 04.01. / 07.01.2018 r.


1. Thriller ( rmx) – Michael Jackson
2. Fantasy – George Michael feat: Nile Rodgers
3. Lonely Together - Avicii feat: Rita Ora
4. Naked – James Arthur
5. Saturday Night 2k17 – Whigfield
6. The Punishment Luxury – OMD
7. New Rules – Dua Lipa
8. Amor . Amor,Amor – Jennifer Lopez feat: Wisin (NOWOŚĆ)
9. How Long – Charlie Puth
10. In The Army Now 2017 – Capitan Jack

TOP 10 NOMAK (https://www.facebook.com/nomakpl) not:253 / 254  z dnia: 04.01. / 07.01. 2018 r.

1. Wiesz że chcę ( DJ Bocianus rmx ) – Mnich
2. Najpiękniejsza dziewczyno – Mnich
3. Przeznaczenie – Piękni i Młodzi
4. Weronika z Tica – Sweet Boys
5. Żonkoś – Endrju
6. Myszka – Kris Talisman
7. Prawda - Effect
8. Tak to właśnie było – Sunset
9. Ja dla Ciebie , ty dla mnie – Classic
10. U-la-la – Senzy Boyz

TOP10 PL SASANKA HOTEL (https://www.facebook.com/Hotel-Sasanka-219080531460515)  not: 253 / 254  z dnia: 04.01. / 07.01. 2018 r.


1. Podatek od miłości – Kayah & Grzegorz Hyży
2. Ubaw – Lachersi
3. Jak na karuzeli – Sonitus
4. Mimochodem – Anna Wyszkoni
5. Z Tobą nie umię wygrać – Ania Dąbrowska
6. Jesteśmy dla siebie – Beata Mańkowska
7. Maraton Sopot – Puck – Maciej Maleńczuk
8. Tata – Zakopower & Atom String Quartet
9. Zagubiony – Enej
10. Katasza – Hey (NOWOŚĆ)

Planeta Kobiet poleca:

Muzeum Figur Woskowych
Kraków,Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts


Współpraca:

www.facebook.com/discodziadek & Telewizja MTV24.TV 

Opracował: One Media Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zimowa Lista Przebojów Planety Kobiet
Dzisiejszą listę rozpoczynamy od zaproszenia na prezentację filmu i premierę płyty DVD „Zamach Na Państwo” – Niewygodny Waszkiewicz. Spotkania odbędą się w Krakowie, Krynicy Zdroju, Zgierzu i Łodzi. W trakcie premierowych pokazów filmu odbywać będą się spotkania autorskie z reżyserem filmu Andrzejem Tarkowskim – Kiliszewskim.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Proszę o płytę z filmem :"Zamach Na Państwo"
Monika z Żagań  2018-01-07 08:25:39


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe