Środa, 20 marca 2019r. Joachima, Kiry, Maurycego
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wyjątkowe warsztaty we Wrocławiu!

Przyszłych rodziców z Wrocławia i okolic serdecznie zapraszamy na warsztaty „Przygoda macierzyństwem”, które odbędą się 3 lutego we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia. Będziecie mieli okazję nie tylko wysłuchać ekspertów zajmujących się tematyką ciążową, lecz także skonsultować się z nimi indywidualnie.
Czeka Was zarówno duża dawka wiedzy i dobrej energii, jak i świetna atmosfera, atrakcyjne konkursy z przydatnymi nagrodami oraz wiele niespodzianek. Organizując warsztaty dla przyszłych rodziców chcemy Was wspierać w tym wyjątkowym czasie, służyć wiedzą i poruszać ważne tematy, które prędzej czy później pojawią się w Waszym rodzinnym życiu.

Doświadczone mamy, które założyły inicjatywę warsztatów „Przygoda z macierzyństwem” wiedzą o tym najlepiej, a eksperci, którzy z nami współpracują zawsze są dobierani nieprzypadkowo. Dzięki nim i ich bogatym doświadczeniu zawodowym w pracy z kobietami w ciąży i maluszkami, możemy Wam przekazywać prawdziwe i sprawdzone informacje.

Gość specjalny, Pani Agnieszka Maciąg podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i opowie jak wygląda jej przygoda z macierzyństwem. W planie warsztatów są m.in. wystąpienia:

• Dr Katarzyny Farugi z Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej – dowiecie się, jakie są sposoby radzenia sobie z ciążowymi dolegliwościami oraz metody wspierania zdrowia niemowlaka i reagowania na niepokojące objawy w pierwszych miesiącach życia dziecka.

• Ekspertki z Polskiego Banku Komórek Macierzystych – która opowie na czym polega od podstaw bankowanie krwi pępowinowej i czy metoda ta jest skuteczna w leczeniu.

• Doświadczonej położnej.

Czekają na Was również atrakcyjne konkursy z nagrodami i upominki dla mam w podziękowaniu za udział.

Więcej szczegółów oraz zapisy: www.familie.pl, zakładka „Warsztaty” lub bezpośrednio pod linkiem: http://www.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-Przygoda-z-macierzynstwem-juz-3-go-lutego-we-Wroclawiu-Zapisz-sie,12760,1.html

„Przygoda z macierzyństwem” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży, 3 lutego w Centrum Kongresowym Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1) od godziny 11.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Czekamy na Was 3 lutego w Centrum Kongresowym Hali Stulecia! 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wyjątkowe warsztaty we Wrocławiu!
Przyszłych rodziców z Wrocławia i okolic serdecznie zapraszamy na warsztaty „Przygoda macierzyństwem”, które odbędą się 3 lutego we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia. Będziecie mieli okazję nie tylko wysłuchać ekspertów zajmujących się tematyką ciążową, lecz także skonsultować się z nimi indywidualnie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe