Poniedziałek, 21 października 2019r. Celiny, Hilarego, Janusza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Plebiscyt As Sportu z Planetą Kobiet

Pod patronatem medialnym naszego portalu odbędzie się tegoroczna edycja rozdania nagród AS SPORTU. Nagrody, które przyznają media MTV24.TV, ATV Warszawa, Telewizja Warszawa, TV Victoria, One Media Group przyznawane są utytułowanym zawodnikom, jak i największym nadzieją polskiego sportu.
W tym roku siedmiu zawodnikom przyznane zostaną nagrody AS SPORTU. Dwóch zawodników otrzyma tytuł SUPER AS SPORTU. Nie zabraknie trzech specjalnych statuetek dla mecenasów kultury i sportu. Na galę zostanie wydana specjalna płyta CD promująca działania Fundacja A.R.T. www.przeciwprzemocy.pl, której twarzą jest Ilona Adamska. Produkcją gali i plebiscytu zajęły się firmy: VICTORIA ODSZKODOWANIA i ONE MEDIA GROUP, przy współpracy z NOMAK - dystrybutorem napojów IXSO BIO.

 

Statuetka w kategorii: Największa Nadzieja Polskiego Muay Thai Młodego Pokolenia trafia do Wiktora Wiśniewskiego.

Wiktor Wiśniewski - 17- letni zawodnik Muay Thai (boks tajski) kończący w lutym 2018 roku 18 lat i oficjalnie przechodzący na zawodostwo. Muay Thai trenuje od 12 roku życia, nieprzerwalnie od początku swojej kariery w łódźkim Klubie Corio Team pod okiem swojego taty oraz trenera Dariusza Wiśniewskiego.

Do tej pory na polskich oraz zagranicznych ringach mogliśmy oglądać jego walki 54 razy, z czego 54 razy odnosił zwycięstwo co bardzo mocno wyróżniało go spośród innych zawodników. Przez nokaut wygrał aż 17 razy. Po drodze tocząc walki zdobywał ogromną ilość sukcesów na arenie międzynarodowej.

Wiktor zostawał 3 razy Mistrzem Polski, 3 razy zdobywcą Pucharu Świata oraz Mistrzem Krajów Nadbałtyckich,  jak również jest jednym z najmłodszych zawodników w Polsce, którzy walczyli i zdobyli pas mistrzowski organizacji Fight Time.

Sportowe plany Wiktora na najbliższą przyszłość to w lutym 2018 roku oficjalne przejście na zawodostwo oraz walki dla najbardziej prestiżowych oraz znanych na całym świecie federacji Muay Thai takich jak Max Muay Thai, Thai Fight, Lion Fight. Ma również na celu stoczenie walk na jednym z najbardziej prestiżowych stadionów Muay Thai w Tajladnii jakim jest LUMPINNE STADIUM, który jest uważany w świecie thaibokserów za Mekke walk Muay Thai.

W dalszej jego karierze zawodowej nie wyklucza, a nawet prowadzone są rozmowy na ten temat, by pokazać się w walkach MMA.

W 2018 roku Wiktor ma również zaplanowany wyjazd do kolebki Muay Thai jakim jest Tajladnia by tam mieszkać, trenować w jednym z najbardziej docenianych tajskich gymów jak i również toczyć walki i nabierać doświadczenia wśród rodowitych tajskich wojowników. Wyjazd ten oraz pobyt w Tajlandii jest zaplanowany na okres 3 lat.

Trzymamy kciuki! 

Opracował: One Media Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Plebiscyt As Sportu z Planetą Kobiet
Pod patronatem medialnym naszego portalu odbędzie się tegoroczna edycja rozdania nagród AS SPORTU. Nagrody, które przyznają media MTV24.TV, ATV Warszawa, Telewizja Warszawa, TV Victoria, One Media Group przyznawane są utytułowanym zawodnikom, jak i największym nadzieją polskiego sportu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

BRAWO GRATULACJE !!!
Bartek 2018-01-31 07:18:01


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe