Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. Agnieszki, Jarosława
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wyjątkowe warsztaty w Katowicach

Tym razem na warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” zapraszamy przyszłych rodziców z Katowic i okolic. Chcecie wzmocnić swoją wiedzę dotyczącą najbardziej interesujących Was zagadnień? Zapewniamy wspaniałych ekspertów i moc atrakcji. Będziemy 21-go lutego w Galerii Rondo Sztuki!
Młodzi rodzice zawsze mają mnóstwo pytań i niezgłębionych tematów dotyczących ciąży, porodu i pielęgnacji maleństwa. Jest to jak najbardziej naturalne, wręcz konieczne, bo skąd niby mają wszystko wiedzieć? Dzięki obecności ekspertów na naszych warsztatach, wyjdziecie z nich pewniejsi siebie i spokojniejsi. Zaproszeni goście będą służyć Wam swoją wiedzą, podczas wystąpień podzielą się mnóstwem informacji z reprezentowanych przez siebie dziedzin, a w czasie przerw będziecie mogli indywidualnie rozmawiać z ekspertami o najbardziej zajmujących Was kwestiach.

Agnieszka Maciąg podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i opowie jak wygląda jej przygoda z macierzyństwem. W planie warsztatów są m.in. wystąpienia:

• Dr Katarzyny Farugi z Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej – dowiecie się, jakie są sposoby radzenia sobie z ciążowymi dolegliwościami oraz metody wspierania zdrowia niemowlaka i reagowania na niepokojące objawy w pierwszych miesiącach życia dziecka.

• Aleksandry Duszy, Ekspertki z Polskiego Banku Komórek Macierzystych – która opowie na czym polega od podstaw bankowanie krwi pępowinowej i czy metoda ta jest skuteczna w leczeniu.

• Osteopaty – opowie o tym, jakie aktywności są wskazane w ciąży oraz jak uniknąć bólów kręgosłupa i wad postawy.

Czekają na Was również atrakcyjne konkursy z nagrodami i upominki dla mam w podziękowaniu za udział!

Więcej szczegółów oraz zapisy: http://wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-Przygoda-z-macierzynstwem-21-go-lutego-w-Katowicach,12848,1.html

„Przygoda z macierzyństwem” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży w Katowicach
Galeria Rondo Sztuki, Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1 od godziny 16

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia! 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wyjątkowe warsztaty w Katowicach
Tym razem na warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” zapraszamy przyszłych rodziców z Katowic i okolic. Chcecie wzmocnić swoją wiedzę dotyczącą najbardziej interesujących Was zagadnień? Zapewniamy wspaniałych ekspertów i moc atrakcji. Będziemy 21-go lutego w Galerii Rondo Sztuki!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe