Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. Agnieszki, Jarosława
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Lady in red czyli propozycje od Gatty

Wybieranie ubrań w określonym kolorze to wpływ nie tylko naszego gustu i upodobań, ale też stanu emocjonalnego. Barwa, na którą się decydujemy określa nasz nastrój, tęsknoty, ale jest też odzwierciedleniem potrzeb, a nawet problemów. Czy kiedy czujemy się źle, nosimy nasycone odcienie? Nasz humor ma wpływ na to jakie wybieramy kolory, ale działa to również odwrotnie.
Jedną z barw niezwykle silne naładowanych emocjonalnie jest czerwień. Jak na nas wpływa i jak ją nosić podpowiada i radzi marka GATTA.

Siła kobiecości

Kolory wyrażają nasze emocje, wywołują uczucia i nastroje. Może się to wydawać nieprawdopodobne, jednak posiadają także właściwości terapeutyczne, stymulując system nerwowy. Kiedy wchodzimy do sklepu odruchowo wybieramy ubrania w określonych kolorach. Nie zastanawiamy się błękit czy zieleń. Po prostu patrzymy i wiemy. Podświadomość podpowiada nam coś innego niż świadomość. To właśnie ona decyduje o wyborze tej, a nie innej rzeczy, natomiast świadomość, już po fakcie, racjonalizuje te decyzje.

Kolorem, który ma niezwykłą siłę oddziaływania i który wybieramy w momentach, kiedy czujemy w sobie moc, jest czerwień. Zakochanie, ale też ulga po rozwodzie, randka czy wielka gala. To pewnego rodzaju manifest naszej mocy oraz energii, a także tego, że doskonale się czujemy i tak też sobie radzimy. Oczywiście wybór czerwieni często jest świadomy. Stawiamy na nią, gdy chcemy „mieć wielkie wejście”, być gwiazdą wieczoru, zabłysnąć na balu czy weselu. Jednak wielokrotnie kolor ten wybieramy podświadomie, chcąc zamanifestować swoją siłę lub kiedy chcemy sobie jej dodać. Czerwień działa również na tych, którzy nas w niej widzą. Osoby noszące czerwień są odbierane jako seksowne, pewne siebie i dominujące, a także wzbudzają pożądanie.

 


Wtedy wchodzę ja, cała na czerwono


Wybierając czerwień musimy liczyć się z tym, że nie pozostaniemy niezauważeni. W natłoku czarnych czy burych ubrań, kobieta w czerwonym płaszczu, bluzce, spódnicy czy choćby szpilkach zawsze zwróci na siebie uwagę. Być może dlatego projektanci już kolejny sezon w swoich kolekcjach lansują czerwony total look. Czerwone są wszystkie elementy garderoby – okrycia, sukienki, buty, torebki, a nawet, jak w pokazach marek takich jak BIZUU, rajstopy i skarpetki specjalnie przygotowane przez markę GATTA. Czerwony total look, tak charakterystyczny dla kultowego domu mody VALENTINO to rozwiązanie dla kobiet świadomych mody i trendów. Umiejących się nimi bawić, ale też umiejących je nosić.

 


Czerwone sylwetki na wybiegach zachwycają i mimo, że wydają się trudne do noszenia, znajdują swoje odzwierciedlenie na ulicach największych światowych stolic mody. Stylizacja, w której wszystkie elementy są czerwone jest esencją kobiecej siły. Nie ma przecież bardziej seksownego i sensualnego koloru niż czerwień i żaden inny kolor nie dodaje takiej siły jak ona. Wiele osób pamięta z pewnością scenę z filmu „Nigdy w życiu” kiedy Judyta, grana przez Danutę Stenkę, wchodzi do biura w „małej czerwonej” i z czerwonymi ustami. Zakochana, piękna, niezwykle kobieca, pewna siebie i pełna energii. Wszyscy schodzą jej z drogi, a faceci nie mogą oderwać od niej wzroku. Chcesz się tak poczuć? Postaw na czerwień, a najlepiej czerwony total look.

Czerwone ubrania, bielizna i rajstopy marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w całym kraju oraz na stronie internetowej: www.gatta.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Lady in red czyli propozycje od Gatty
Wybieranie ubrań w określonym kolorze to wpływ nie tylko naszego gustu i upodobań, ale też stanu emocjonalnego. Barwa, na którą się decydujemy określa nasz nastrój, tęsknoty, ale jest też odzwierciedleniem potrzeb, a nawet problemów. Czy kiedy czujemy się źle, nosimy nasycone odcienie? Nasz humor ma wpływ na to jakie wybieramy kolory, ale działa to również odwrotnie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe