Niedziela, 17 lutego 2019r. Donata, Gizeli, Łukasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kolacja z Modą w Butik Caffe?

Przytulne wnętrze, znakomita kuchnia, pasjonujące rozmowy o modzie, inspirujące porady, a przede wszystkim, znakomite towarzystwo - tak w wielkim skrócie można opisać spotkanie organizowane pod hasłem "Kolacja z Modą" w Butik Caffe! Jest takie miejsce na mapie Warszawy, gdzie każda kobieta zapomina o słowach takich jak: must have, pogoń za trendami, dieta.
To Butik Caffe - jedyny taki lokal łączący w sobie dwa elementy, które kocha każda kobieta: modę i kuchnię! Pozornie te dwa tematy wykluczają się wzajemnie: utarło się bowiem, że fiashionistki obsesyjnie troszczą się o sylwetkę, z kolei osoby, które pozwalają sobie na kulinarną dyspensę, nie przejmują się zbytnio śledzeniem najnowszych trendów. O tym, jak błędne jest to stwierdzenie, świadczyć może ogromna popularność, jaką cieszyło się spotkanie zorganizowane w podwojach Butik Caffe organizowane pod hasłem "Kolacja z Modą":

- Myślą przewodnią wieczoru było uświadomienie Paniom, że moda i kulinaria to ważny aspekt kobiecości. Dobre smaki i odpowiednio dobrany strój to przecież ogromna radość egzystencji. Staram się zaszczepić tę ideę kobietom, które lubią czerpać z życia. Wieczór był pełen pozytywnych emocji: serwowaliśmy pyszne potrawy (krem z pieczonego selera z oliwą truflową, gęś pieczoną w sosie czekoladowym ze śliwowicą w towarzystwie racuchów a na deser mus z gorzkiej czekolady), a niemal każda z pań skorzystała z porady, czerpiąc z tego ogromną radość. Mam zatem nadzieję, że Kolacja z Modą zyska charakter cyklicznych spotkań, które z czasem mogą przerodzić się w warsztaty.- mówi pomysłodawczyni wydarzenia, właścicielka Butik Caffe, Izabella Markiewicz.

Uczestniczki spotkania mogły w przyjaznej, wolnej od nakazów, zakazów i przesadnego nadęcia atmosferze porozmawiać o swoich pasjach, a także o obszarach, które chciałaby nieco udoskonalić... O tym, jak bardzo potrzebne są takie spotkania, które łączą dwie, bardzo ważne dla każdej kobiety sfery, świadczą najlepiej wypowiedzi zachwyconych uczestniczek:

- Zakupowe szaleństwo - każdej z nas się zdarza. Wtedy też dobrze jest znaleźć czas na kawę lub nawet coś pysznego do zjedzenia, wciąż pozostając w klimacie mody i dobrego stylu. Ten zamysł ziścił się w podwojach Butik Caffe. Wszystko za sprawą Izy, stylistki z wieloletnim doświadczeniem z całego świata, która stworzyła to miejsce z pasji do mody i umiłowania do dobrej kuchni. Spędziłam tam kilka godzin, odkryłam nowe smaki, zdefiniowałam jeszcze bardziej swój styl. Polecam! - mówi Ania Siadlak.

Wniosek? Jeśli śniadanie, to tylko u Tiffany'ego, jeśli kolacja, to tylko z modą - w Butik Caffe!

Joanna Bielas 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kolacja z Modą w Butik Caffe?
Przytulne wnętrze, znakomita kuchnia, pasjonujące rozmowy o modzie, inspirujące porady, a przede wszystkim, znakomite towarzystwo - tak w wielkim skrócie można opisać spotkanie organizowane pod hasłem "Kolacja z Modą" w Butik Caffe! Jest takie miejsce na mapie Warszawy, gdzie każda kobieta zapomina o słowach takich jak: must have, pogoń za trendami, dieta.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe