Niedziela, 17 lutego 2019r. Donata, Gizeli, Łukasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Onyks, malachit, howlit - co symbolizują?

Kamienie to atrakcyjny element biżuterii, który przyciąga spojrzenia i wzbogaca stylizacje. Poza walorami estetycznymi, mają także szczególne właściwości - wspierają energetycznie, chronią przed stresem i negatywnymi emocjami. Biżuterię z przynoszącym szczęście onyksem, malachitem i howlitem można znaleźć w kolekcji ART DECO Ditty Zimmermann.
Intrygujący onyks
Czarny onyks to kamień idealny dla osób narażonych na długotrwały stres - emocjonalny bądź umysłowy, a także dla podatnych na negatywne uczucia: smutek, żal czy irytację. Pomaga otworzyć się na pozytywne myślenie, zachować spokój i opanować wzburzone emocje. Z tego powodu jest uznawany za kamień przynoszący inspirację i jasność umysłu. Przyciąga pomyślność i pozwala pozbyć się uczucia osamotnienia. To także kamień, który pozwala pozbyć się szkodliwych nawyków, zakończyć mało wartościowe relacje i zmienić przekonania, które nam nie służą.

Magia howlitu
Kamień, który gwarantuje sukces i dodaje sił, szczególnie osobom uczącym się i pracującym umysłowo. To symbol mądrości, który sprawia, że ludzie otwierają się na wiedzę. Wyostrza również intuicję. Co więcej, howlit ułatwia koncentrację uwagi podczas zadań, które szczególnie wymagają skupienia. Jest też świetnym prezentem dla osób narażonych na agresję - chroni przed nią i pozwala się wyciszyć. Kamień ten odpowiada także za spokojny sen.

 


Malachit - kamień zmian

Szlachetny malachit to kamień o zróżnicowanych właściwościach. Pomaga osobom nieśmiałym i dodaje im pewności siebie, by nie bały się bycia w centrum zainteresowania. Dodaje także odwagi do przeprowadzania w życiu potrzebnych zmian. Pozwala zrozumieć, że los tkwi w naszych rękach i możemy wiele osiągnąć, jeśli sobie to uświadomimy. To także kamień pomocny w biznesie - ma chronić przed nieuczciwą konkurencją i wspierać podejmowanie właściwych decyzji.

Ozdoby z przesłaniem

Ditta Zimmermann projektuje biżuterię, która ma podkreślać indywidualny styl i osobowość jej właścicielek. Wierzy, że zbalansowanie świata mody i sztuki w postaci designerskich kolekcji biżuterii, zostanie dostrzeżone. Największą nagrodą dla projektantki, jest zwrócenie uwagi odbiorcy, moment refleksji i budowanie emocji.

Więcej inspiracji na: https://dittazimmermann.com/pl/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Onyks, malachit, howlit - co symbolizują?
Kamienie to atrakcyjny element biżuterii, który przyciąga spojrzenia i wzbogaca stylizacje. Poza walorami estetycznymi, mają także szczególne właściwości - wspierają energetycznie, chronią przed stresem i negatywnymi emocjami. Biżuterię z przynoszącym szczęście onyksem, malachitem i howlitem można znaleźć w kolekcji ART DECO Ditty Zimmermann.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe