Środa, 16 stycznia 2019r. Mascelego, Włodzimierza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Spójrz na świat oczami dziecka!

Ktoś mógłby powiedzieć, że w naszym kraju jest wiele miejsc, w których można rodzinnie spędzić udany weekend. Ale żaden obiekt nie ma w swej ofercie tylu atrakcji dla dzieci co hotel Bacówka Radawa &Spa****! To wyjątkowe miejsce na Podkarpaciu poleca redakcja Planety Kobiet.
Choć pogoda póki co nas jeszcze nie rozpieszcza, powoli zaczynamy rozglądać się szukając miejsca na spędzenie wiosennego weekendu: nie tylko tego najdłuższego, majowego. W naszym kraju nie brak urokliwych zakątków, w których można odpocząć i nieco podładować akumulatory. Kłopot jednak zaczyna się wtedy, gdy w planach mamy weekend rodzinny, wówczas musimy poszukać obiektu, gdzie najważniejszymi gośćmi będą nasze dzieci. Niestety, nie jest to takie proste; w praktyce okazać się bowiem może, że w hotelu, który sobie upatrzyliśmy jest tylko jedna atrakcja dla maluchów: telewizor. Na szczęście jest Bacówka Radawa & Spa****, magiczne miejsce położone na Podkarpaciu, które kusi cudownym klimatem i bogatym programem dla najmłodszych gości!

 


Tu nie ma miejsca na nudę! Przede wszystkim Bacówka każdego dnia zapewnia opiekę Kids Concierge dla dzieci. Czas naszych pociech zostanie kreatywnie zagospodarowany dzięki zajęciom ruchowym na świeżym powietrzu (wspaniałe place zabaw, możliwość podziwiania żywych, uroczych owieczek!), warsztatom tematycznym, DIY, śniadaniom z maskotką Bacusiem. Jeśli pogoda spłata figla, z ust naszych dzieci na pewno nie usłyszymy: "Mamo, tato, nudzi mi się". Na terenie Bacówki na dzieci czeka bowiem: sala kinowa, pokój zabaw, pokój klocków, piłkarzyki, gry i bajki. Twoje dziecko we wszystkim cię naśladuje? To wcale nie oznacza, że na czas pobytu musisz zrezygnować ze swoich przyjemności, takich jak zabiegi Spa. W hotelu Bacówka, w strefie Wellness specjalne zabiegi czekają nie tylko na ciebie, ale też na twoją pociechę.

 


Pobyt w Bacówce pozwoli też uświadomić najmłodszym gościom, że zdrowe jedzenie może być także... smaczne! Jak to możliwe? Wszystko dzięki pysznym posiłkom przygotowanym na bazie naturalnych podkarpackich produktów regionalnych, z których mistrzowie kuchni potrafią wyczarować niezapomniane dania, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dodajmy do tego świeżo wyciskane soki, czy możliwość zamówienia koszyka piknikowego pełnego przysmaków, by zrozumieć, dlaczego dzieci kochają śniadania, obiady i kolacje w hotelu Bacówka Radawa &Spa****!

Liczba atrakcji, które czekają na małych i dużych gości z pewnością sprawi, że twoja rodzina nie raz będzie chciała tu wrócić. Nic dziwnego zatem, że Hotel Bacówka Radawa & SPA**** może poszczycić się prestiżowymi nagrodami: wygraną w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie oraz statuetką "Bestseller Roku 2018”.

 


Najlepszą rekomendacją dla tego obiektu są jednak uśmiechnięte twarze dzieci... i ich rodziców!

Więcej na: http://www.bacowkaradawa.pl/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Spójrz na świat oczami dziecka!
Ktoś mógłby powiedzieć, że w naszym kraju jest wiele miejsc, w których można rodzinnie spędzić udany weekend. Ale żaden obiekt nie ma w swej ofercie tylu atrakcji dla dzieci co hotel Bacówka Radawa &Spa****! To wyjątkowe miejsce na Podkarpaciu poleca redakcja Planety Kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe