Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Drużyna Energii przenosi się na północ

Kolejny miesiąc i kolejny rekord! Drużyna Energii rośnie w siłę, co pokazuje liczba nadesłanych filmów. W lutym nagrano aż 4938 materiałów z ćwiczeniami młodych zawodników. To fantastyczny wynik, dowodzący, że zaangażowanie uczniów jest coraz większe.
Tym razem najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama z Gdyni, która już wcześniej dwukrotnie była w czołówce.

W lutym aż 10 szkół nadesłało maksymalną możliwą liczbę filmów, więc o zwycięstwie decydowały zaangażowanie oraz precyzja wykonywanych zadań. Tym razem ambasadorowie postanowili docenić placówkę z Trójmiasta.

– Szkoła z Gdyni jest idealnym przykładem, że wiara i konsekwencja w sporcie popłaca – podkreśla Robert Leszczyński, dyrektor marketingu sportowego New Balance. – Ambasadorzy docenili ją jednak nie dlatego, że już dwukrotnie otarła się o zwycięstwo, a ze względu na to, że z jej materiałów bije niesłabnący entuzjazm, a ćwiczenia wykonywane są bardzo starannie – dodaje.

Uczniowie z gdyńskiej podstawówki wykazali się dużą determinacją i konsekwencją w dążeniu do celu. Mimo, że w poprzednich miesiącach dwukrotnie na ostatniej prostej wyprzedzały ich inne szkoły, w lutym pokazali siłę charakteru i wygrali rywalizację. Oznacza to, że tym razem sportowe zmagania Drużyny Energii przenoszą się na północ i to tam już w marcu pojawią się ambasadorowie, aby na żywo zaktywizować uczniów.

 


- Rywalizacja w lutym była bardzo wyrównana. To już trzeci miesiąc ćwiczeń, więc poziom wykonania zaproponowanych przez nas ćwiczeń wyraźnie rośnie, co bardzo nas cieszy. Coraz trudniej jednak teraz wyłonić zwycięzcę. Tym bardziej gratuluję zawodnikom z Gdyni, którzy w lutym okazali się najlepsi
- komentuje najbardziej popularny sportowy youtuber, mistrz świata w piłkarskich trickach i ambasador Drużyny Energii Krzychu Golonka.

W pierwszej piątce lutowej rywalizacji poza szkołą z Gdyni znalazły się też Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Moniuszki w Kętrzynie, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku oraz Szkoła Podstawowa im. P.J. Gołaszewskiego w Gołyminie – Ośrodku.

- Cieszy nas, że Drużyna Energii angażuje coraz więcej uczniów. W pierwszym miesiącu otrzymaliśmy blisko 3 tysiące filmów i już wtedy był to zachwycający wynik. Kolejny miesiąc przyniósł prawie 4,5 tysiąca materiałów, a teraz jest ich już niemal 5 tysięcy. To dowód, że nasz projekt odpowiada na rzeczywistą potrzebę uczniów naszych szkół – cieszy się Adam Kasprzyk, rzecznik prasowy Grupy Energa.

Trening ambasadorów nadal wykonują także uczniowie szkół, które Drużyna Energii odwiedziła w minionych miesiącach. Zarówno w Olszynach, jak i Żorach w lutym ćwiczenia wykonali wszyscy uczniowie. Oprócz nich maksymalną liczbę filmów przesłały jeszcze Szkoła Podstawowa w Złotnikach, Szkoła Podstawowa nr 23 w Toruniu im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Gimnazjum w Łęgu Probostwie i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie.

- Wytrwałość i wspieranie dzieci w tym, co robią, daje najlepsze rezulataty. W naszym przypadku widać, że liczy się konsekwencja i intensywna praca. To bardzo duży sukces przede wszystkim naszych dzieci, które wykazały się wielką wytrwałością. To właśnie moja rada dla inncyh szkół, aby się nie poddawać
– tłumaczy nauczycielka wychowania fizycznego ze zwycięskiej szkoły Magdalena Latos-Kleina.

Drużyna Energii gra pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz Instytutu Matki i Dziecka.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Drużyna Energii przenosi się na północ
Kolejny miesiąc i kolejny rekord! Drużyna Energii rośnie w siłę, co pokazuje liczba nadesłanych filmów. W lutym nagrano aż 4938 materiałów z ćwiczeniami młodych zawodników. To fantastyczny wynik, dowodzący, że zaangażowanie uczniów jest coraz większe.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

super akcja
Ola 2018-03-16 20:14:22


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe