Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zabawa w „chowanego” w garderobie

Szafa z funkcją garderoby to niezwykle pojemny temat. Nie oszukujmy się – w polskich realiach rzadko kto może pozwolić sobie na przeznaczenie całego pomieszczenia i urządzenie w nim garderoby. Co zrobić, żeby nasze szafy, nawet te najmniejsze, pomieściły wszystkie nasze ubrania i buty? Zainwestuj w produkty EXTENDO.
Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny szaf możemy wybierać i spośród wielu różnych możliwości. Najistotniejsze jednak z punktu widzenia wygody dla użytkownika i funkcjonowania garderoby jest jej wnętrze. Szafa z funkcją garderoby jest projektowana na ubrania, buty i inne Wasze ulubione akcesoria, które już macie i lubicie oraz te, które zamierzacie kupić i nosić w przyszłości.

Jeśli posiadacie więcej sukienek i koszul trzeba pamiętać podczas projektowania, aby w szafie był drążek na wieszaki. Ważna jest też wysokość zamieszczenia drążka – im dłuższe rzeczy, tym powinien być wyżej. Przy przechowywaniu głównie krótszych rzeczy być może zmieścimy pod nim wysuwany wieszak na spodnie. Również odległość między półkami zależy od wielkości przechowywanych rzeczy.

 


Starajmy się wykorzystać potencjał wysuwanych półek. Od kiedy nauczymy się z nich korzystać z pewnością przestaniemy używać tych tradycyjnych, bo są wygodniejsze w codziennym użytkowaniu.

Półki EXTENDO gwarantują porządek i naprawdę ułatwiają szukanie nawet najmniejszego przedmiotu w dużej szafie.

Ciekawą możliwością, która sprzyja uporządkowaniu wnętrza szafy jest organizacja przechowywania mniejszych przedmiotów w różnego rodzaju pudełkach umieszczonych na półkach. To idealny pomysł do segregowania, zwłaszcza mniejszych rzeczy. Takie przechowywanie naprawdę się opłaca, zwłaszcza kiedy szybko musimy odnaleźć jakiś drobiazg. Warto je zastosować w szafie garderobianej.

Poza drążkami i półkami mamy też bardzo ergonomiczne rozwiązania, które znacznie ułatwiają przechowywanie ubrań.

Najbardziej przydatne są z pewnością wieszaki na spodnie, które są mocowane do boku szafy, z dodatkową półką na przechowywanie akcesoriów. Spodnie wieszamy na ruchomych wieszakach, dzięki temu nie są pogniecione, można je łatwo zdjąć i ubrać. Wysuwany wieszak dedykowany do przechowywania krawatów, pasków, apaszek czy innych drobnych akcesoriów to funkcjonalne rozwiązanie, które pomaga uporządkować cenne drobiazgi.

 


Do przechowywania butów najlepsze są specjalne wkłady, które mogą być umieszczone w szufladzie lub nałożone na płytę wysuwaną na prowadnicy.

Innym sposobem na buty są półki EXTENDO, które mogą być wysuwane do przodu, dzięki czemu zapewniają łatwy wgląd do wnętrza i ułatwiają zachowanie porządku. Dodatkowa nadstawka do tych półek może być ustawiona pod trzema różnymi kątami w zależności od potrzeb. Te dodatkowe miejsce może być przeznaczone na buty albo na produkty do konserwacji obuwia, jak szczotki czy pasty.

Ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, które polepszają sposób przechowywania ubrań i butów jest mnóstwo. Nawet jeśli nie dysponujemy obszernym mieszkaniem, w którym można stworzyć dedykowaną garderobę, skorzystajmy z funkcjonalnych systemów, aby stworzyć własną szafę marzeń.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zabawa w „chowanego” w garderobie
Szafa z funkcją garderoby to niezwykle pojemny temat. Nie oszukujmy się – w polskich realiach rzadko kto może pozwolić sobie na przeznaczenie całego pomieszczenia i urządzenie w nim garderoby. Co zrobić, żeby nasze szafy, nawet te najmniejsze, pomieściły wszystkie nasze ubrania i buty? Zainwestuj w produkty EXTENDO.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe