Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wyjątkowe warsztaty w Lublinie

Po raz pierwszy odwiedzamy Lublin. Czekamy na Was nie tylko z wielką pozytywną energią, lecz także z dużą dawką merytorycznej wiedzy, konsultacjami indywidualnymi, praktycznymi nagrodami w konkursach oraz pakietem informacyjnym dla każdej przyszłej mamy.
Jesteś z Lublina lub okolic? Jesteś w ciąży i razem ze swoim partnerem z radością oczekujesz dziecka? Nasze warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” są właśnie dla Ciebie! Ponad cztery lata temu doświadczone mamy wpadły na pomysł spotkań dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”.

Poszerzamy wiedzę nie tylko na temat ciąży, lecz także poruszamy ważne zagadnienia związane z pielęgnacją maluszka i dbaniem o zdrowie kobiety po porodzie. Zapewniamy obecność wysokiej klasy ekspertów, którzy podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami i odpowiedzą na każde pytanie.

Dzięki takiej dawce fachowej wiedzy, wyjdziecie z naszych warsztatów pewniejsi siebie i spokojniejsi.

Nasz gość, Pani Agnieszka Maciąg podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i opowie jak wygląda jej przygoda z macierzyństwem. W planie warsztatów są m.in. wystąpienia:

• Dr Aliny Małmyszko-Czapkowicz z Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej – dowiecie się, jakie są sposoby radzenia sobie z ciążowymi dolegliwościami oraz metody wspierania zdrowia niemowlaka i reagowania na niepokojące objawy w pierwszych miesiącach życia dziecka.

• Agnieszki Guz-Mordarskiej, Ekspertki z Polskiego Banku Komórek Macierzystych – która opowie na czym polega od podstaw bankowanie krwi pępowinowej i czy metoda ta jest skuteczna w leczeniu.

Ponadto uczestniczki warsztatów będą mogły wygrać voucher na bezpłatne badanie HomeKTG ufundowane przez PBKM. Czekają na Was również atrakcyjne konkursy z nagrodami i upominki dla mam w podziękowaniu za udział!

Więcej szczegółów oraz zapisy: http://wciazy.familie.pl/artykul/Juz-11-go-kwietnia-w-Lublinie-warsztaty-Przygoda-z-macierzynstwem-ODBIERZ-WEJSCIOWKE,13022,1.html

„Przygoda z macierzyństwem” – bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży w Lublinie
11 kwietnia, od godziny 16:00 do ok. 20:00
Hotel i Restauracja Piano, ul. Jana Pawła II 19

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia! 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wyjątkowe warsztaty w Lublinie
Po raz pierwszy odwiedzamy Lublin. Czekamy na Was nie tylko z wielką pozytywną energią, lecz także z dużą dawką merytorycznej wiedzy, konsultacjami indywidualnymi, praktycznymi nagrodami w konkursach oraz pakietem informacyjnym dla każdej przyszłej mamy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe