Środa, 16 stycznia 2019r. Mascelego, Włodzimierza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gładkie ciało od zaraz! Radzi dr Marek Janisz

Wiosna to najlepszy czas, by rozprawić się z cellulitem. Dzięki profesjonalnym zabiegom możemy to zrobić szybko i skutecznie, osiągając długofalowe efekty. Każdy, kto uważa, że cellulit to przypadłość dotykająca tylko panie noszące rozmiar większy niż „M” jest w błędzie. „Pomarańczowa skórka” to problem, z którym boryka się wiele kobiet, bez względu na wagę czy wiek.
- Z uwagi na fakt, że istnieje wiele przyczyn powstawania cellulitu (nagła zmiana masy ciała, zaburzenia hormonalne, zaburzenia gospodarki wodnej organizmu, ciąża), należy dostosować kurację pomagającą pozbyć się problemu do indywidualnych potrzeb pacjentek. Wśród licznych sposobów, pomagających pozbyć się tej przypadłości, szczególnie polecam profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, które nie tylko szybko przyniosą oczekiwane efekty, ale też pozwolą na dłużej cieszyć się wymarzonymi rezultatami w postaci gładkiej skóry. – mówi doktor Marek Janisz z Kliniki Korona.

Kawior zamiast skalpela
By walczyć z cellulitem nie trzeba sięgać po radykalne środki. Wystarczy skusić się na kawiorowy zabieg redukujący tkankę tłuszczową. Przypomina on przyjemny masaż, ale zapewnia wysoce profesjonalne efekty. Aktywne substancje zawarte w wyciągu z kawioru docierają do głębokich warstw skóry i pobudzają komórki, dzięki temu pielęgnacja pomaga pozbyć się wroga numer jeden każdej kobiety, czyli cellultu. Co ważniejsze jednak, kawiorowy zabieg zapobiega również odkładaniu się tłuszczyku na przyszłość. Efekt to jędrna, zadbana skóra na długo!

Cellulitowi się nie upiecze!

Wysoka skuteczność dzięki wysokiej temperaturze? Czemu nie! Dzięki rozgrzewającemu zabiegowi, walka z cellulitem może być nie tylko skuteczna, ale też przyjemna!

- Zabieg ten pobudza komórki tłuszczowe i usprawnia przepływ limfy, dzięki czemu skóra staje się lepiej dotleniona, bardziej jędrna i sprężysta. Po zabiegu pacjentki mogą zapomnieć nie tylko o cellulicie, ale też o obrzękach. - mówi doktor Marek Janisz z Kliniki Korona.

Sonoforeza
Kobiece sukienki czy krótkie szorty bezlitośnie odsłaniają wszelkie mankamenty, takie jak cellulit. Na szczęście możemy liczyć na wsparcie sonoforezy - zabiegu, który cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet. Największa zaleta sonoforezy to błyskawiczny efekt oraz bezpieczeństwo - serum antycellulitowe zostaje bezboleśnie przetransportowane przy pomocy fal ultradźwiękowych emitowanych przez specjalne urządzenie, dlatego na zabieg może sobie pozwolić właściwie każda kobieta!

Gładka, zadbana skóra to marzenie każdej kobiety. Tej wiosny uda się je zrealizować bez trudu, dzięki profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym!

Więcej na www.zdrowe-piekno.pl 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gładkie ciało od zaraz! Radzi dr Marek Janisz
Wiosna to najlepszy czas, by rozprawić się z cellulitem. Dzięki profesjonalnym zabiegom możemy to zrobić szybko i skutecznie, osiągając długofalowe efekty. Każdy, kto uważa, że cellulit to przypadłość dotykająca tylko panie noszące rozmiar większy niż „M” jest w błędzie. „Pomarańczowa skórka” to problem, z którym boryka się wiele kobiet, bez względu na wagę czy wiek.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe