Poniedziałek, 21 października 2019r. Celiny, Hilarego, Janusza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Magdalena Różczka i Endo zapraszają

24 maja o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na Kobiecy Wieczór Filmowy w warszawskiej Kinotece. Będzie to wyjątkowe wiosenne spotkanie z przedpremierowym pokazem poruszającego filmu „Ella i John”. Kobiecy Wieczór Filmowy to popularny cykl wydarzeń dla pań. Na wszystkie uczestniczki czekają za każdym razem rozmaite atrakcje i niespodzianki.
Głównym punktem Kobiecych Wieczorów Filmowych jest często przedpremierowa projekcja filmów – zarówno pozycji poważnych, jak i komedii. W trakcie najbliższego, majowego spotkania wyświetlona zostanie francusko-włoska produkcja „Ellen i John” z laureatką Oscara® Helen Mirren i dwukrotnym zdobywcą Złotego Globu, Donald Sutherlandem w rolach głównych. Film opowiada historię dwojga ludzi, którzy postanawiają odwiedzić dom Hemingwaya w Key West. Podróż staje się pełną przygód próbą odkrycia miłości i pasji życia. Spotkanie poprowadzi połowa duetu znanego z programu Poranna Mobilizacja w Radiu Kolor, wielki miłośnik kina brytyjskiego - Tomek Dunowski.

Gościem specjalnym Wieczoru Kobiecego w Kinotece będzie znakomita aktorka Magdalena Różczka, ambasadorka akcji charytatywnej Endo „Razem Możemy Więcej”. Sama mówi, że z przyjemnością angażuje się w projekty, w których można pomóc, ponieważ „wspólnie da się robić wspaniałe rzeczy”.

Podczas eventu będzie można kupić debiutancką książkę aktorki „Gabi. A właśnie, że jest pięknie!”. Jest to niesamowita historia o rodzinie, przyjaźni i ogromnej wierze w marzenia. Magdalena Różczka podpisze na miejscu wszystkie zakupione przez uczestniczki książki. Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do tego, aby wesprzeć akcję „Razem Możemy Więcej”.

 


Na www.endo.pl będzie można zamówić koszulki Endo z limitowanej edycji. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Spełnionych Marzeń.

Bilety na Kobiecy Wieczór Filmowy są już dostępne w kasach kina i na stronie internetowej Kinoteki w cenie: 35zł – dla posiadaczy Karty Kinoteka Klub, 39zł – bilet normalny.

Więcej informacji na stronie: www.kinoteka.pl 

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wspólny, filmowy wiosenny wieczór w Kinotece! Podczas eventu każda z uczestniczek spotkania będzie mogła wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: magazyn „Czas na wnętrze” oraz Radio Kolor.

Partnerzy wydarzenia: OKK, Mini Bawaria Motors, Oceanic, Bandi, The Body Shop, Ziaja, BoConcept, Pizza Hut, Endo, Comitor, Ditta Zimmermann, Kinads, BodyConcept, DepilConcept, Speak Up, Kinder Bueno.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Magdalena Różczka i Endo zapraszają
24 maja o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na Kobiecy Wieczór Filmowy w warszawskiej Kinotece. Będzie to wyjątkowe wiosenne spotkanie z przedpremierowym pokazem poruszającego filmu „Ella i John”. Kobiecy Wieczór Filmowy to popularny cykl wydarzeń dla pań. Na wszystkie uczestniczki czekają za każdym razem rozmaite atrakcje i niespodzianki.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe