Sobota, 25 maja 2019r. Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wiosenna Lista Przebojów Planety Kobiet

Zapraszamy na Polsat SuperHit Festiwal 2018 i Jubileusz Michała Bajora – 45 lat „Mojej miłości największej”. Michał Bajor to dziś artysta dojrzały i nietuzinkowy. Całe swoje życie poświecił sztuce. Aktor z ogromnym dorobkiem ponad 50 ról teatralnych i filmowych, wokalista w którego dyskografii znaleźć można ponad 20 płyt, z których wiele jest dziś złotych i platynowych.
Na scenie w Opolu debiutował już w wieku 13 lat, trzy lata później w 1973 roku wygrał Festiwal Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i jeszcze w tym samy roku został zaproszony na festiwal w Sopocie. W tym roku mija 45 lat od tamtych wydarzeń, a Michał Bajor ponownie pojawi się na deskach Opery Leśnej, by zaśpiewać swoje największe przeboje.

Od studiów na warszawskiej PWST z powodzeniem łączył pracę na planie filmowym, deskach teatru i recitalowej scenie. Obdarzonym charakterystycznych głosem z silnym vibrato artysta, od samego początku swojej muzycznej drogi słynie z pedantycznego dbania o każdy szczegół występu, od repertuaru aż po oświetlenie. Każdy jego koncert to pasja i prawda, którą dostrzega i docenia publiczność.

Dorosłe muzyczne oblicze, tak uwielbiane przez publiczność Michał Bajora objawił już na debiutanckiej płycie „Live” w 1987 roku. W swoich muzycznych podróżach śpiewał już piosenki Wojciecha Młynarskiego, Marka Grechuty, Jonasza Kofty, Edith Piaf, Charlesa Aznavura i wielu, wielu innych. W dyskografii platyną pokryły się jego płyty pt. „ Piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty”, „Od Piaf do Garou”, „Moja miłość” czy „Michał Bajor 30/30. Największe przeboje”.

Jego sztuka broni się sama, a koncerty, których od ponad 20 lat gra po 120 rocznie, wciąż przyciągają komplet publiczności. W jubileuszowym koncercie Michała Bajora usłyszymy najważniejsze piosenki artysty m.in. „Nie chcę więcej”, „Ogrzej mnie”, „My Way” z repertuary Franka Sinatry, „Moja miłość największa” czy piosenki Edith Piaf., Koncerty festiwalowe na antenach telewizji Polsat 25-27.maja 2018 Najbardziej muzyczny weekend w Polsce, Polsacie i Sopocie.

 


TOP 5 THE BEST STEP WIOSNA 2018 prezentuje: WOJAS
https://www.facebook.com/WojasPolska


1. JUŻ KĄPIESZ SIĘ NIE DLA MNIE – ARTUR GOTZ
https://youtu.be/arOSQ4MF02E

2. MOJE PRAGNIENIA – LA MARO
https://youtu.be/w539rtQSqTk

3. HALO ZIEMIA – FILIP LATO
https://youtu.be/hQomIymLDSQ

4. LOTOGETHER – AVICII feat: RITA ORA
https://youtu.be/vQ3XgMKAgxc

5. DZIEJE SIĘ – TEX
https://youtu.be/kcpbl5x6-z4

Głosy do kolejnych wydań wiosennego TOP 5 przesyłamy na adres: onemediagroup@interia.pl
W tym tygodniu debiutancki album zespołu La Maro „Moje Pragnienia” wraz z upominkami ufundowanymi przez firmę WOJAS otrzymują: Wiesław Hochół, Aleksander Wierciński i Sabina Kowalik.

Na Listę Przebojów zaprasza DEE JAY MIX CLUB (https://www.facebook.com/DeejayMixClub/?fref=ts).

Głosy z propozycjami do listy przebojów wysyłamy na adres: onemedia@interia.pl

TOP 10 ONYX CLUB (https://www.facebook.com/OnyxBusko)  not: 297 / 298 z dnia: 14.05. / 19.05. 2018 r.

1. Lonely Together - Avicii feat: Rita Ora
2. Wonderland – C-Bool
3. I Just Called To Say I Love You - Brave
4. Light Me Up – Gromee Feat: Lukas Meijer
5. Without You – Gromee & Lukas Meijer
6. El Bando – Enrique Iglesias & Bad Bunny
7. La Cintura – Alvaro Soler
8. Echame La Culpa – Luis Fonsi
9. Ashes – Celine Dion (NOWOŚĆ)
10. Naked – James Artur (NOWOŚĆ)

TOP 10 DANCE HITS MEBLE PROSNA (www.mebleprosna.pl) not: 297 / 298  z dnia: 14.05. / 19.05. 2018 r.

1. Wbijaj na melanż – Yankes
2. Moje pragnienia – La Maro
3. Dzieje się – Tex
4. Kochaj tak jak umiesz – Limith
5. Może to właśnie Ty – Tomy M
. 6. Łączy nas miłość – Electric Blue (NOWOŚĆ)
7. Tatuaże – Shymi (NOWOŚĆ)
8. Majteczki w kropeczki 2018 - Bayer Full (NOWOŚĆ)
9. Wspólna noc – Blue Box
10. Dotykać i całować – Playboys (NOWOŚĆ)

TOP10 PL DOMUFFKA .COM HITS (https://www.facebook.com/domuffka) not: 297 / 298 z dnia: 14.05. / 19.05. 2018 r.

1. Zamieszkamy w filiżance – Gayga
2. Już kąpiesz się nie dla mnie – Artur Gotz
3. My – Bajm 4. Spleen – Kora & Jimek
5. Jak na karuzeli – Sonitus
6. Halo Ziemia – Filip Lato
7. Łowcy gwiazd – Cleo
8. Drzewa – De Mono
9. Ty mała znów zarosłaś – Sławomir (NOWOŚĆ)
10. Straszno – No Brothers & Ola Tokarczyk (NOWOŚĆ)

Planeta Kobiet Poleca:
Sylwia Grzeszczak i Sławomir - Gwiazdy Polsat SopotHit Festiwal 2018 (25.-27.05.)


"Tamta dziewczyna"

Sylwia Grzeszczak to gwiazda jedyna w swoim rodzaju. 10 lat temu zadebiutowała ze swoim mężem Liberem wspólnym albumem zatytułowanym „Ona i On”. Od 2011 roku i solowej płyty „Sen o przyszłości” jej kariera to pasmo nieprzerwanych sukcesów, w którym z powodzeniem godzi nagrywanie płyt, występy i macierzyństwo. Na ściankach nie bywa, nie wywołuje skandali, jest wierna swojemu rodzinnemu Poznaniowi skutecznie unikając plotkarskich mediów, wywiadów i celebryckiego blichtru. Kontakt z muzyką ma od 4 roku życia , a fakt, że pochodzi z muzycznej rodziny zdecydowanie pomógł jej w karierze. Jako dziecko i nastolatka próbowała swoich sił w programach telewizyjnych. Ma własny, niepowtarzalny własny styl, dzięki któremu jest rozpoznawalna podobnie jak jej piosenki.

Dziś wszystko co wyśpiewa i skomponuje zamienia się w platynowe płyty. Przeboje „Co z nami będzie?”, „Małe rzeczy”, „Księżniczka”, „Nowa ty, nowa ja”, „Tamta dziewczyna” to kwintesencja polskiego popu ostatniego 10-lecia. Podczas jubileuszu artystki usłyszymy zarówno te piosenki, jak i nowość „Kolory”, którą wykona ze swoim mężem Liberem.

Minirecital Sławomira na bis

Dla jednych jego kariera to przykład dowcipu 10- lecia. Zakrojonej na wielką skalę, angażującej tysiące osób blagi. Dla innych to król pastiszu, który w całej swojej kreacji: teledyskach, muzyce, tekstach i scenicznym wizerunku jest do bólu konsekwentny od samego początku czyli 2014 roku, kiedy po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć „Cześć tu Sławomir”.

Z zawodu aktor, z zamiłowania showman, który w genialnym w swojej prostocie pomyśle na siebie – powracającym z emigracji z USA Polaku w Volkswagenie Golfie i złotym zegarku na ręku – stworzył już markę. W pierwszych filmikach na YouTubue, na którym dziś śledzi go ponad pół miliona fanów, przygotowywał się do „zostania” gwiazdą i brał lekcje śpiewu, następnie w studio w USA nagrywał pierwsze piosenki. Trudno wyrokować, ile było w tym aktorstwa, a ile autentyczności, ale osobliwa parodia disco polo, rock polo (termin wymyślił podobno Tymon Tymański), w którym to stylu nagrywa Sławomir, znajduje dziś ogromną rzeszę fanów.

Wydana w 2017 roku dzięki wsparciu 535 osób na platformie crowdfundingowej debiutancka płyta wokalisty o kontrowersyjnym tytule „The Greatest Hits” ma dziś kolor platyny. Apogeum szaleństwa pt. Sławomir ma również swoje odbicie na YouTubie. Ponad 142 miliony wyświetleń ma jego „Miłość w Zakopanym”, ponad 40 milionów „Megiera”, a najnowszy hit „Ty mała znów zarosłaś” już 28 milionów. Wokalista to również zwierzę telewizyjne.

Ma za sobą udane występy w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (3 miejsce), gdzie najbardziej znaną jego kreacją była postać Freddiego Mercurego. Na każdy jego koncert ciągną tłumy, zaś gwiazda Sławomira, od grudnia ubiegłego roku, kiedy przyćmił Luisa Fonsiego i jego „Despatico”, zdaniem wielu internautów świeci w polskim show biznesie zdecydowanie najjaśniej. Podczas minirecitalu Sławomir wykona swoje największe hity m.in. „Megierę” czy „Ni mom hektara”.

Zapraszamy:

Muzeum Figur Woskowych
Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

Współpraca: Telewizja MTV24.TV
Opracował: Fonomedia Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wiosenna Lista Przebojów Planety Kobiet
Zapraszamy na Polsat SuperHit Festiwal 2018 i Jubileusz Michała Bajora – 45 lat „Mojej miłości największej”. Michał Bajor to dziś artysta dojrzały i nietuzinkowy. Całe swoje życie poświecił sztuce. Aktor z ogromnym dorobkiem ponad 50 ról teatralnych i filmowych, wokalista w którego dyskografii znaleźć można ponad 20 płyt, z których wiele jest dziś złotych i platynowych.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Gayga - " Zamieszkamy w filizance " REWELKA !
Wojtek 2018-05-24 01:33:11
Dziękuję za plytę la maro i zaproszenie do muzeum figur woskowych było pięknie płyta taneczna
danuta  2018-05-21 20:05:16
MICHAŁ BAJOR I ARTUR GOTZ NAJLEPSI
adam 2018-05-21 17:24:36
brawo POLSAT za ten super festiwal
fan  2018-05-20 15:45:48
Będę w Sopocie kto jeszcze jedzie ?
Tatiana z Warszawy 2018-05-20 12:51:58
MY - BAJM super Beata 😍
andrzej 2018-05-20 09:11:21
pozdrawiam redakcję muzyczną
tadek z łącka 2018-05-20 05:23:26
Sylwia Grzeszczak 😍❤❤❤
Darek 2018-05-19 20:47:35
WOJAS THE BEST !!!
FAN 2018-05-19 19:31:48
TEX , LA MARO . PLAYBOYS :)
ewa 2018-05-19 18:42:55
proszę o płytę LA MARO moje pragnienia świetny numer taneczny
Ula z Gorzowa  2018-05-19 17:45:50
Michał Bajor rewelacja 😍 tylko nie ten Słaeomir to żenada
Danuta 2018-05-19 17:21:04


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe