Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ilona Adamska i jej najnowsza książka

Czy w dzisiejszym zabieganym świecie osiągnięcie harmonii jest w ogóle możliwe? Czy bycie szczęśliwą i spełnioną kobietą sukcesu, matką, żoną jest czymś, co udaje się osiągnąć każdej z nas? A jeśli nie każdej, to zdecydowanej większości? Kolejna książka Ilony Adamskiej „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” dowodzi, że tak!
Kluczem do osiągnięcia tego stanu jest szeroko pojmowana niezależność i autentyczność. Dzięki tym cechom głosimy swoje poglądy, realizujemy zamierzone cele, stawiamy czoło nowym wyzwaniom, budujemy silny i trwały związek, który przetrwa niejedną burzę. Niezależność daje bowiem siłę, która pozwala realizować się na wielu polach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Idealnym przykładem ilustrującym tę tezę są rozmowy z nieprzeciętnymi kobietami, które autorka zaprosiła do współpracy. Ich zwierzenia i przemyślenia są niczym drogowskaz w dzisiejszym świecie pełnym chaosu informacyjnego. Wyjątkowe bohaterki opowiadają o tym, jak z sukcesem łączyć życie zawodowe z prywatnym, jak tworzyć relacje biznesowe oraz dlaczego warto postawić w życiu na własną firmę.

Wisienką na torcie są inspirujące wywiady z czterema gwiazdami telewizji: Moniką Zamachowską, Pauliną Holtz, Anią Powierzą i Pauliną Sykut-Jeżyną.

- W swojej książce pragnę pokazać, jak budować szczęśliwe związki z facetami, jak wzmacniać poczucie własnej wartości oraz zwiększyć niezależność na wielu polach. Jak budować własną markę, jakimi mechanizmami i prawami rządzą się dzisiejsze media oraz jak prowadzić skuteczne działania public relations. -
mówi Ilona Adamska. 

Książka „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” to imponująca dawka inspiracji i wskazówek, dzięki którym biznesowy wizerunek każdej z nas może być bardziej przekonujący, a życie osobiste - bardziej satysfakcjonujące.

- Pamiętajcie jednak, że nie musimy być perfekcyjne. Każda z nas ma prawo do błędów i chwil zwątpienia. Należy nie bać się porażek, bo każda porażka nas wzmacnia. Jest częścią sukcesu. Ważne, by uczyć się na błędach. I być od początku w zgodzie ze sobą, mieć swoje zasady i wysoką etykę biznesową. Jolanta Zwolińska, założycielka marki SORAYA, powiedziała kiedyś, że własny biznes jest dla optymistów. I coś w tym jest. Nie można z góry zakładać, że coś nam nie wyjdzie. Nie można wiecznie marudzić i narzekać. Nasze myśli się materializują. To, o czym myślimy, spełnia się. Myślmy więc odważnie, pozytywnie. I pamiętajmy: Podróż tysiąca mil, zaczyna się od pierwszego kroku. -
dodaje autorka. 

Książka do nabycia na ikmag.pl i multistore24.pl 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ilona Adamska i jej najnowsza książka
Czy w dzisiejszym zabieganym świecie osiągnięcie harmonii jest w ogóle możliwe? Czy bycie szczęśliwą i spełnioną kobietą sukcesu, matką, żoną jest czymś, co udaje się osiągnąć każdej z nas? A jeśli nie każdej, to zdecydowanej większości? Kolejna książka Ilony Adamskiej „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” dowodzi, że tak!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe