Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Latte na nowo podbija serca zwolenników kawy

Jak połączyć dietę redukcyjną z codziennym rytuałem picia kawy? Jak wkomponować nasz ulubiony napój w zdrowy tryb życia? Kluczem do sukcesu jest Wysokobiałkowe Latte od Activlab. Energetyczna i pełnowartościowa kawa przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom „małej czarnej”.
Prosta w przygotowaniu, smaczna i… zdrowa – pozbawione cukru i aspartamu latte cechuje się niską wartością energetyczną.

Wysokoproteinowa kawa latte wzbogacona magnezem i witaminą B6 dostępna jest w formie 30-gramowych saszetek. Produkt stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej kawy, wzbogacając ją o szereg mikro- i makroskładników oraz cennych związków.

Aromatyczna kawa latte o znacznej zawartości białka (koncentrat białka serwatkowego z mleka) – poza niewielkim stężeniem kawy rozpuszczalnej (6,7%) posiada również: aromaty, węglan magnezu, substancję słodzącą (sukraloza), chlorowodorek pirydoksyny. Dodatkowo, produkt może zawierać gluten i soje bądź ich pochodne.

Wyborna, wysokoproteinowa latte od Activlab szybko zyskała zwolenników w postaci smakoszy kawy. Napój ten, mimo że tylko imituje „małą czarną”, doskonale sprawdzi się w czasie diety redukcyjnej. Produkt bowiem jest niskokaloryczny, a dodatkowo nie posiada szkodliwych cukrów. To jednak niejedyne zalety, jakie zostały docenione przez Konsumentów.

Klienci chwalą wysokobiałkową (ponad 20 gram białka) kawę za smak, aromat oraz konsystencję. 30 gram rozpuszczonego w letniej wodzie proszku może bez większych przeszkód pełnić rolę pełnowartościowego śniadania. Prezentowane latte charakteryzuje się wysoką zawartością magnezu. Klasyczna kawa sprzyja niedoborom tego pierwiastka, co przekłada się na bolesne skurcze mięśni, zaburzenia układu nerwowego oraz problemy ze snem. Spora dawka węglanu magnezu – magnezu w łatwo przyswajalnej formie – uzupełnia niedobory tak ważnego dla naszego organizmu pierwiastka. Wysoka zawartość protein – koncentratu białka serwatkowego – charakteryzuje się doskonałym aminogramem.

Latte jest zatem nie tylko smaczna, ale również odżywcza – zapewnia optymalną podaż białka nawet dla osób aktywnych. Nie sposób nie wspomnieć również o witaminie B6. Ta stymuluje wiele kluczowych dla organizmu reakcji biochemicznych – bierze udział w trawieniu substancji odżywczych, wpływa na pracę układu nerwowego i sercowo-naczyniowego, a także warunkuje odpowiednią energetykę w ustroju. Niedobory witaminy B6 mogą doprowadzić do wielu dysfunkcji nie tylko natury fizycznej, ale również psychicznej.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Latte na nowo podbija serca zwolenników kawy
Jak połączyć dietę redukcyjną z codziennym rytuałem picia kawy? Jak wkomponować nasz ulubiony napój w zdrowy tryb życia? Kluczem do sukcesu jest Wysokobiałkowe Latte od Activlab. Energetyczna i pełnowartościowa kawa przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom „małej czarnej”.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe