Poniedziałek, 17 czerwca 2019r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zaprojektuj swój sukces z Ekspertem!

Nie musisz już wybierać między profesjonalnymi usługami z zakresu rachunkowości a szkoleniami motywacyjnymi dla swojej firmy. Wsparcie na tym polu znajdziesz w osobie Moniki Gościmińskiej - właścicielki biura rachunkowego Ekspert, zdobywczyni nagrody IK Magazine Awards Women's Prestige.
Dla każdego przedsiębiorcy, bez względu na branżę czy skalę, na jaką działa, najważniejszą kwestią jest dążenie do sukcesu. Nawet najlepszy pomysł może jednak szybko spalić na panewce, jeśli nie zadbamy o dwie sprawy: pierwszą z nich jest odpowiednio przeszkolony i działający z pełnym zaangażowaniem zespół, drugą: profesjonalne w każdym calu wsparcie z zakresu księgowo- rachunkowego.

Jak ważne jest niezaniedbywanie żadnej z tych kwestii przekonuje dysponująca 20-letnim doświadczeniem w branży Monika Gościmińska z biura rachunkowego Ekspert:

- Prowadząc swoją firmę pracuję głownie z przedsiębiorcami. Bez względu na obroty firmy i zakres działania, zawsze jednak jest to praca z człowiekiem: z jego problemami, słabościami oraz cudownymi zaletami. Nawiązywanie kontaktów nigdy nie sprawiało mi kłopotów, może dlatego owi przedsiębiorcy przychodzili do mnie ze swoimi troskami. Były to niejednokrotnie bardzo poważne sprawy. Połączenie wiedzy rachunkowej z tym co dzieje się w firmie naprawdę daje niesamowitą wiedzę o drugim człowieku. Przyszedł jednak czas, gdy zachciałam w sposób profesjonalny zmierzyć się z tym tematem - dlatego ukończyłam różne szkolenia, z Akademią Trenerów Mentalnych na czele, które dały mi kolejne wskazówki i narzędzia do dalszej pracy nad rozwojem własnym i innych.
- mówi Monika Gościmińska.

Myli się jednak ten, kto sądzi, że ze wsparcia na tym polu powinny skorzystać przede wszystkim osoby stawiające dopiero pierwsze kroki w biznesie. Także działający od wielu lat przedsiębiorcy każdego dnia borykają się z wieloma problemami, spośród których w obecnych czasach najważniejszymi są braki kadrowe wynikające z ogromnej rotacji pracowników. Rozwiązaniem tych problemów jest odpowiednio przygotowany, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta trening mentalny, dzięki któremu marzenia o silnym, zgranym i nastawionym na sukces zespole można łatwiej przekuć w rzeczywistość!

- Treningi mentalne adresuję do przedsiębiorców, właścicieli firm, managerów i ich pracowników - do osób, którym wydaje się, że potrafią jasno określić swój cel, ale również do tych, którzy borykają się z uczuciem "wypalenia zawodowego”. Efekt tak dopasowanego treningu to wzmocnienie swojej pewności siebie, sztuka koncentracji, zwyciężania ale i umiejętność dania sobie prawa do porażki. Wszystko po to, aby być szczęśliwym bardziej.-
przekonuje Monika Gościmińska.

Wiedza poparta ogromnym doświadczeniem to najważniejsze zalety z biura rachunkowego Ekspert:

- Teraz wiem, że moja wiedza, ale i lata praktyki mogą pomóc innym. Moim wielkim sukcesem jest moment, gdy widzę, że moja pomoc jest realna i faktycznie może zmienić życie drugiej osoby
- mówi Monika Gościmińska, właścicielka biura rachunkowego Ekspert.

Joanna Bielas
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zaprojektuj swój sukces z Ekspertem!
Nie musisz już wybierać między profesjonalnymi usługami z zakresu rachunkowości a szkoleniami motywacyjnymi dla swojej firmy. Wsparcie na tym polu znajdziesz w osobie Moniki Gościmińskiej - właścicielki biura rachunkowego Ekspert, zdobywczyni nagrody IK Magazine Awards Women's Prestige.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Brawo Pani Moniko. Takich kobiet nam trzeba.
Maria343 2018-06-05 15:57:00


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe